Go to main content

Čestlice: jasno 12°C

Aquapalace Praha informuje

Vážení a milí zákazníci Aquapalace Praha,

dovolujeme si vás informovat, že středisko Balneo and Medical  zůstává otevřeno.

Všechna další střediska - jako Vodní svět, Saunový svět, Fitness či Spa & Wellness jsou v našem sportovně-relaxačním areálu Aquapalace Praha z důvodu nařízení Vlády ČR uzavřena.

Respektujeme nařízení vlády a volný čas využíváme k dokonalé sanitaci a opravám našich atrakcí a prostor, jako jsou tobogány, bazény, sauny, či stroje ve Fitness.

Dále již nyní připravujeme zajímavý program na rok 2021.

Těšíme se na vás po odvolání nouzového stavu a opětovné otevření oslavíme například v mořském vlnobití či ve vlnách divoké řeky.

Sledujte prosím náš web a sociální sítě pro aktuální informace.
Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se na vaši brzkou návštěvu!

Tým Aquapalace PrahaPlatnost všech členství, permanentek a dárkových poukazů bude automaticky prodloužena o stejnou dobu, po kterou bude trvat uzavření Aquapalace Praha. Klienti nemusí podnikat žádné kroky za účelem prodloužení. Doporučujeme sledovat další vývoj situace na našich webových stránkách.
 
 
Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se na vaši brzkou návštěvu!
Tým Aquapalace Praha.
 

Back to list of events

×
Hvězdice: tečkovaná různobarevně Koník: tečkován různobarevně Ryba: tečkovaná různobarevně Želva: tečkovaná různobarevně Hvězdice: tečkovaná bíle Vodní svět: schůdky do vody Fitness: srdce s tepem Saunový svět: člověk v sauně Spa a Wellness: masírující člověk Spa a Wellness: masírující člověk Gastro svět: talíř s příborem Hotel: manželská postel Peněženka Bulovka Dental Clinic Balneo & medical: vozíčkář Saunový svět: kyblík s vařečkou Saunový svět: kyblík s vařečkou Logo skupiny ČEZ Logo Let's Be Active Lahátko s deštníkem Telefonní sluchátko