Open Source Sofware

Nové tobogány - AQUAPALACE PRAHA

Nové tobogány

POJMENUJTE NOVÉ TOBOGÁNY V AQUAPALACE PRAHA A VYHRAJTE SKVĚLOU ODMĚNU!

V největším aquaparku v Čechách – Aquapalace Praha – přibudou brzy do rodiny devíti tobogánů a skluzavek další dva přírůstky. Již v létě si budete moci vychutnat jízdu na dvou zbrusu nových tobogánech. A nejen to, můžete vymyslet, jak se budou jmenovat. A ještě za to získat neomezenou vstupenku do Aquapalace Praha na DIVOKÉ LÉTO 2014 v hodnotě 11 tisíc korun!

Jaké jsou podmínky účasti v této soutěži? Jednoduché. Zašlete ve všech kolonkách vyplněný elektronický formulář do 25.dubna 2014 včetně se svými návrhy – může jich být maximálně 5 pro každý ze dvou tobogánů nebo je zašlete na naši elektronickou adresu soutez@aquapalace.cz. A pak už se jen těšte, že právě Váš návrh odbornou porotu okouzlí nejvíce a budete to právě Vy, kdo dá jméno našim dvěma nejnovějším atrakcím. Podrobný herní plán soutěže naleznete zde. Pokud Vás naše nabídka zaujala, přečtěte si něco blíže o našich nových tobogánech. Aby se Vám lépe vymýšlelo a také proto, aby Váš název skutečně seděl našim novým krasavcům jak ulitý.

PRVNÍ TOBOGÁN
je otevřeným tobogánem (lidově„korytem") a nabídne tři rychlosti proudění vody a tím pádem i různé dávky adrenalinu (modrou, červenou a černou jako u lyžařských sjezdovek). Bude se na něm tedy jezdit divoce i pohodově, podle právě nabídnuté obtížnosti. V té nejvyšší zařazené rychlosti zažijete pocity dravé horské bystřiny, jejíž nespoutaný proud vámi bude smýkat do všech stran.

DRUHÝ TOBOGÁN
je uzavřeným tobogánem (lidově„rourou"), v níže budou na návštěvníky číhat nejrůznější světelné i zvukové efekty, včetně optických klamů. Jezdit v něm bude možné na pneumatikách, jedno- či dvoumístných, a klidně i bezprostředně za sebou. I držení pneumatik spolujezdců bude povoleno, čili např. tzv. „vláček". Z předchozích informací vyplývá, že půjde spíše o rodinnou pohodovou atrakci.

Porota určitě přihlédne k názvům neotřelým, nápaditým, je možné použít jak české, tak cizojazyčné názvy, mezinárodní srozumitelnost rozhodně není na závadu. Název může vystihovat charakter druhu zábavy na tobogánu, ale můžete nabídnout i zcela vymyšlený novotvar, třeba v duchu sci-fi.

Popusťte uzdu fantazii a dejte jméno novým atrakcím. Odměna Vás nemine.

Tým Aquapalace Praha

 

Herní plán

*Souhlasím s podmínkami soutěže "Nové tobogány"

Položky označené * jsou povinné.

Při ukládání došlo k chybám.
Čtvrtek
Kalendář akcí více
18.01.2018