Open Source Sofware

Tobogány - Aquapalace Praha

Mami, tati, vezměte mě na tobogány

Vaše děti chtějí zábavu! Chtějí zažít radost a štěstí, a to nejlépe s vámi! Nepřemýšlejte, kam vyrazit se svými dětmi. Řešení je totiž snadné, navštivte Aquapalace Praha!

jízda na tobogánu

Co na vás čeká?

Zábava a dobrodružství - společně strávený čas ve Vodním světě s velkým výběrem atrakcí. Uděláme radost jak malým dětem, tak teenagerům.  Podívejte se na 8 tobogánů  - nejdelší tobogán v ČR, Divoká řeka, je až 350 metrů dlouhá, na kterých zažijete klidnou rodinnou jízdu nebo divoký sjezd po tmě či v tunelu.

Více informací naleznete v Paláci dobrodružství.

tobogány v aquaparku

Naše největší atrakce?

Crazy Tube - rodinný uzavřený tobogán se světelnými i zvukovými efekty -NOVINKA od léta 2017 je interaktivní RGB světelná hra! Vyzkoušejte.

Canyon s Divokou řekou - nejdelší tobogán v ČR - 250 metrů!  Třírychlostní koryto vinoucí se Palácem dobrodružství i venkovní zahradou.

Hypogán - musíte vyzkoušet více jak 135 metrů skvělé jízdy na pneumatice. Náš Hypogán je třetí nejdelší tobogán v ČR.

Spacebowl – zážitek jen pro odvážné! Vysokou rychlostí se budete točit v obrovském trychtýři, až propadnete jeho dnem do bazénu. Troufnete si?

Pirátská loď s klouzačkami – skutečné dobrodružství pro nejmenší na vlnách pohádkové atmosféry.

Vlnobití - atmosféra mořského příboje pro zábavu mezi vlnami.

Další informace naleznete v Paláci pokladů. Za návštěvu stojí také Korálový dóm – tento dóm je unikátní teplou vodou až 31 stupňů a mořskými akvárii.

Naše vodní atrakce zabaví vás i děti na celý den

A když dostanete hlad? V našem Vodním světě je vám k dispozici restaurace s bohatou nabídkou jídel, která obsahuje polévky, studené i teplé pokrmy, ovoce, zeleninu a dezerty.

Přijeďte do Aquapalace Praha a poskytněte radost svým dětem. Uvidíte, že i vy zažijete šťastné okamžiky!

Objednejte si vstupenku online:

Děti do 100 cm mají vstup ZDARMA

tobogány v Aquapalace Praha