Open Source Sofware

Rodinné i adrenalinové tobogány

SPG PALÁC DOBRODRUŽSTVÍ

Odvážným vstup povolen / Skočte do toho po hlavě / To správné místo pro odvážné

SPG PALÁC DOBRODRUŽSTVÍ

SPG palác dobrodružství vám přináší

  • Vypadá jak obrovský zatočený had, ale bát se ho nemusíte. O kom je řeč? Přeci o toboganu! U nás jich najdete dokonce dvanáct(!), od rodinných po velmi rychlé a s délkou až 250 metrů. Doporučujeme jízdu po tmě nebo v tunelu.A zvláště dvě nové atrakce - Crazy Tube a Canyon. Jeden nabídne světelné a zvukové efekty a jízdu na pneumatikách, druhý se vine v podobě modrého koryta celým palácem a pak vás vyvrhne mimo plášť budovy a pošle do návazné Divoké řeky.
  • Na dětské pískoviště by se nevešly, ale u nás se těší velké popularitě. Tři strmé skluzavky - a hluboko dole měkké objetí vody. Troufnete si?
  • Točit se po spirále vysokou rychlostí je úžasný způsob, jak vyplavit adrenalin – jinými slovy, vaši odvahu dokonale prověří spacebowl. Nebo dáte přednost jízdě na pneumatice na Hypogánu? Je 4. nejdelší v Čechách.
  • Líný proud Pomalé řeky vás odnese až do všech zákoutí Paláce dobrodružství, včetně jeskyní, kde věčně prší nebo malých lagun, kde můžete relaxovat na vířivých lavicích. Po takovém dobrodružství si odpočinek určitě zasloužíte!

Popis

Milujete rychlost a výšky? Chcete se vyřádit? Pak jste na správné adrese! Zážitky v Paláci dobrodružství jsou takové, jaké jsou atrakce: ohromující, jedinečné a nezapomenutelné.

Objednejte si vstupenku online:

Děti do 100 cm mají vstup ZDARMA