Open Source Sofware

Přístrojové - AQUAPALACE PRAHA

AquaDive OWD

Staňte se přístrojovým potápěčem a zažijte úplně nová dobrodružství

PŘIJÍMÁME ZÁJEMCE DO KURZŮ PŘÍSTROJOVÉHO POTÁPĚNÍ

Pristrojove potapeni

Absolvováním potápěčského kurzu AquaDive OWD (Open Water Diver) získáte oprávnění k potápění ve dvojici, po celém světě do 18 metrů.

Výuka probíhá v celosvětově uznávaném výcvikovém systému SSI (Scuba Schools International). SSI byla založena již v roce 1970 a již více než 40 let poskytuje potápěčský výcvik, provádí certifikace a vydává výukové materiály pro potápěče, instruktory, potápěčská centra a resorty po celém světě. V současné době působí 30 regionálních centrál SSI a přes 2 400 potápěčských center SSI ve více než 110 zemích světa. Výukové materiály SSI jsou přeloženy do 30 světových jazyků včetně češtiny.

Potápěčský výcvik se skládá ze 3 základních částí:

  • teorie
  • výcvik v bazénu
  • ponory ve volné vodě

Teorie

V dnešní době pokročilých technologií jsme i při výuce potápění upustili od klasických učebnic. Veškeré výukové materiály jsou dostupné v elektronické podobě. Pro větší názornost a snadnější pochopení potápěčské problematiky, zde máte k dispozici krom textu i videa. Pro zopakování si probrané látky najdete na konci každé z kapitol krátký test. K dispozici máte online trénink nebo digitální kit pro offline výuku. Můžete tedy teorii studovat kdekoliv a kdykoliv se vám to hodí například na vašem tabletu či dokonce chytrém telefonu. Cokoliv, co vám není jasné, samozřejmě můžete konzultovat s vaším instruktorem.

Výcvik v bazénu

Při praktickém výcviku v 8 metrů hluboké potápěčské Jámě Olson si osvojíte pod vedením zkušeného instruktora základní dovednosti nutné pro vaši bezpečnost i pohodlí pod vodní hladinou.

Ponory ve volné vodě

Veškeré nabyté znalosti a dovednosti si vyzkoušíte, ověříte a zažijete během 4 ponorů ve volné vodě, které máte možnost absolvovat například v našich lomech, na potápěčském zájezdu v zahraničí nebo v jakémkoliv potápěčském centru SSI.

Minimální věková hranice pro absolvování potápěčského kurzu AquaDive OWD je 10 let.

Po přihlášení do kurzu automaticky získáváte trvalou slevu na nákup prodejnách potápěčské techniky Olson ve výši 10%.

Základní cena       8 800 Kč

Základní cena se vztahuje na kurzy obsazené minimálně 4 lidmi, dokončované v ČR a zahrnuje:

  • zapůjčení výstroje
  • služby instruktora
  • vstupy do bazénu
  • výukové online materiály
  • mezinárodně platná časově neomezená certifikace

V případě zájmu je možné zorganizovat i kurzy individuální. V tomto případě nás pro bližší informace o ceně kontaktujte na e-mailu olson@olson.cz.