Open Source Sofware

Známe vítěze Saunafestu 2016 - Aktuality a novinky - AQUAPALACE PRAHA

Známe vítěze Saunafestu 2016

s podmínkami webu.

4. ročník mezinárodní saunové akce SaunaFest proběhl o prvním dubnovém víkendu v Resortu Aquapalace Praha, v největším saunovém světě v ČR.  Návštěvníci mohli shlédnout a užít si bohatý program, více jak 100 saunových ceremoniálů během tří dnů.

Aquapalace Praha se může pochlubit obrovským úspěchem Aquapalace Saunamasterů! Cenu diváků na SaunaFestu 2016 získal manažer Saunového světa Michal Benko za ceremoniál Fotbalista. Krásné třetí místo si v jednotlivcích z mistrovství České republiky v saunových ceremoniálech odnesl Jakub Krejčí se svým ceremoniálem HumanWolf. V týmové soutěži mistrovství ČR se na druhém místě umístili Daniel Svoboda a Lucie Dvořáková s ceremoniálem Pomáda.

Pro celý náš Resort bylo velkou příležitostí ukázat mezinárodní komunitě příznivců saunování, že akce typu SaunaFest k nám určitě patří. Dle ohlasů účastníků jsme jejich očekávání nejen naplnili, ale povedlo se nám je dokonce překvapit nejen úrovní našeho Saunového světa ale celkovou úrovní námi nabízených služeb. Team organizátorů odvedl neskutečnou práci a jsem jim všem velmi vděčný, že realizovaný program přes jeho ambicióznost proběhl naprosto hladce a všichni účastníci si jej maximálně užili včetně bohatého doprovodného programu. Za náš Resort přeji všem kvalifikantům na Aufguss WM co nejlepší umístění a pevné nervy.“ Dodává marketingový ředitel Aquapalace Praha, Daniel Ulrich.

SaunaFest je festivalem zážitkového saunování.  První ročník se konal na jaře v roce 2013 a festival se lety vyvíjel až do dnešní podoby, kdy je složen ze tří hlavních soutěží. Oficiální Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech je současně kvalifikací na mistrovství světa Aufguss WM. Další soutěží je otevřená mezinárodní soutěž Grand Prix Czech Republic, v které se představilo 46 soutěžících z celého světa, včetně mistra světa Roba Keijzera. Týmový hráči se utkali v disciplíně mistrovství ČR týmů v saunových ceremoniálech. Součástí  SaunaFestu 2016 byla i originální soutěž Mistr ručníku a soutěž v síle máchnutí ručníkem s názvem Windstorm Master.

 

Výsledky SaunaFest 2016

Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech

1. místo                      Jiří Žákovský 

2. místo                     Ondřej Sochůrek

3. místo                      Jakub Krejčí

 

Mistrovství ČR týmů v saunových ceremoniálech

1. místo                      Jiří Žákovský + Ondřej Sochůrek

2. místo                      Daniel Svoboda + Lucie Dvořáková                     

3. místo                      Eliška Blažková + Ondřej Králíček          

 

Grand prix

1. místo                      Jiří Žákovský

2. místo                      Rob Keijzer

3. místo                      Lukasz Stejno

 

Cena diváků              Michal Benko

 

Objev roku                Eliška Blažková

 

Mistr ručníku

1. místo                      Lukasz Stajno

2. místo                      Rob Keijzer

3. místo                      Sebastian Dziurski

 

Windstorm Master - Sauna Master  - Dawid Wasowicz

 Windstorm Master – Veřejnost - Jiří Brand