Open Source Sofware

Nejvíce saunujících se lidí - Aktuality a novinky - AQUAPALACE PRAHA

V Aqupalace Praha padl rekord nejvíce saunujících se lidí v jednom místě

s podmínkami webu.

V rámci akce Den saunování - Saunová noc se v Aquapalace Praha podařilo v sobotu 3.11.2012 překonat dva roky starý rekord v největším počtu na jednom místě se saunujících lidí. Po sečtení všech saunujících se účastníků akce ve 14prohřívárnách největšího saunového světa v ČR jsme zaznamenali konečné číslo231 osob. Rekord potvrdil i komisař Agentury Dobrý den z Pelhřimova. Účastnícirekordu se pak zúčastnili losování o vstupenky do saun.

V Aquapalace Praha 3.11.2012 probíhalo zážitkové saunování při svíčkách v rámci celorepublikové akce DEN SAUNOVÁNÍ - SAUNOVÁ NOC. Pro návštěvníky byly připraveny speciální ceremoniály. Saunér Lukáš předvedl svůj ceremoniál, s kterým se zúčastnil mistrovství světa v Rakousku. Další z personálu saunového světa, Jakub předvedl ceremoniál Avatar inspirovaný známým filmem, který ten večer vysílala TV PRIMA. Na všechny ceremoniály bylo opravdu plno, tradičně je největší zájem o ceremoniály s medem, MAN ONLY nebo LADY BEAUTY.

V relaxační zóně byla připravena multimediální expozice Zdeňka Hajného, promítání obrazů a vesmírných objektů - Angelic Light. O tento program byl letos velký zájem a lehátka téměř po celou dobu byla obsazená. Hned vedle společnost Nobilis Tilia vytvořila workshop s povídáním o aromaterapii. Každý si zde mohl nechat poradit s výběrem osobních vůní a vytvořit si vlastní aroma harmonizační parfém.

Pokus o překonání rekordu proběhl ve 22.02 hodin a v tu chvíli instruktoři spočetli všechny osoby ve všech saunách. Komisař Tomáš z Agentury Dobrý den pak vyhlásil výsledek - 231 saunujících se lidí. Tím se toto číslo stává novým českým rekordem, původních 191 z roku 2010 jsme překonali o čtyři desítky lidí. Součástí vyhlášení výsledků bylo i losování vizitek návštěvníků. Mezi cenami se objevily vstupenky do saunového světa v Aquapalace Praha, do Saunového Ráje v Holicích, do Vitálního světa resortu Darovanský dvůr.  Hlavní cenou pak byl pobyt v Relax centru Kolštejn s polopenzí, vstupem do keltského saunového světa, masážemi, procedurami Fitodar atd.

Saunový svět rozzářilo množství svíček, nechyběly ani oranžové dýně. Velmi příjemné prostředí, skvělý program, zajímavé ceremoniály, překonaný rekord. To vše přispělo ke spokojenosti návštěvníků.

Akce Den Saunování a Saunová noc proběhla ve více jak desítce saun po celé ČR. Akci připravila společnost RAIN.cz ve spolupráci s Českou asociací wellness a Asociací pracovníků v regeneraci.

Saunová nocsaunování při svíčkách