Open Source Sofware

4. ročník Mistrovství ČR v jízdě na tobogánu - Aktuality a novinky - AQUAPALACE PRAHA

Už dnes čtvrtý ročník Mistrovství ČR v jízdě na tobogánu u nás v Aquapalace Praha

s podmínkami webu.

Proslulý moderátor a beatboxer Nasty odstartuje v sobotu 26. dubna čtvrtý ročník Mistrovství České republiky v jízdě na tobogánu. Můžete se těšit nejen na závodní klání, ale i na bohatý doprovodný program v podobě soutěží, speciálních animací a hudební show.

 

Mistrovství předznamenává zároveň přípravy na otevření dvou nových tobogánů v tomto největším vodním resortu v Čechách. Již při návštěvě závodů v jízdě na tobogánu se můžete přesvědčit, že stavba nových atrakcí je v plném proudu a značně pokročila.

 

Netradiční závod je rozdělen do čtyř kategorií: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 16 let a muži a ženy nad 17 let. Maximální počet přihlášených do jedné kategorie je 50 závodníků.

Mistrovství odstartuje v 11 hodin dopoledne registrací soutěžících. Samotné závody se uskuteční od 13 do 16 hodin. Vyhlášení vítězů a předání cen je plánované na 17. hodinu. Zájemci se mohou registrovat na webových stránkách Aquapalace Praha (www.aquapalace.cz) nebo na místě v den akce.

Výherci získají hodnotné ceny od partnerů, tou hlavní pro absolutního vítěze bude zájezd od CK Neckermann do Europa parku.

Doprovodný program nabídne škálu zajímavých soutěží a her, jako např. turnaj ve vodním pólu, tzv. bungee swimming (plavecké souboje na gumovém laně), závod na aquapaddlerech či podvodních skútrech, aquazumba a desítky dalších překvapení.

Navíc každý závodní obdrží sladkou odměnu od partnera akce
- tyčinka CORNY pro každého závodníka.