Open Source Sofware

SPA VIP RELAX karta - Aktuality a novinky - AQUAPALACE PRAHA

SPA VIP RELAX karta

s podmínkami webu.

Skvělá zpráva pro všechny, kteří chtějí být zdraví a odpočatí!

Připravili jsme pro vás půlroční SPA VIP RELAX kartu, která obsahuje masáže, Privátní SPA, saunový svět, fyzioterapii, to vše za jedinečnou cenu!

Privátní Spa na 2 hodiny až pro 6 osob - pronájem luxusních prostor s vířivkou, finskou saunou a vyhřívaným mramorovým stolem včetně mísy čerstvého ovoce a lahve sektu.

6x 60ti minutová masáž - masérské techniky předloktím i rukama zaměřené na nejhlubší vrstvy svalů, kterými dosáhneme skvělého uvolnění a regenerace.

3x 60ti minutová fyzioterapie, která zahrnuje individuální léčebnou terapii a doplňkové procedury. Na první terapii provede fyzioterapeut vstupní kineziologické vyšetření. 

Neomezený šestiměsíční vstup do saun - v našem Saunovém světě naleznete 14 různých prohříváren, určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování. Prostor je rozdělen na tři pomyslné části - klasické finské sauny, římské lázně a venkovní část. K ochlazení využijte řadu speciálních sprch a ochlazovacích bazénků, pro uvolnění i relaxaci doporučujeme vířivky či relaxační zóny s lehátky.

Nadělte si relaxaci a nechte se hýčkat v Aquapalace.

SPA VIP RELAX kartu je nutné vyčerpat do šesti měsíců od jejího zakoupení. Více informací se dozvíte na recepci SPA: tel.: 271 104 131, nebo spa@aquapalace.cz