Open Source Sofware

Aktuality a novinky - AQUAPALACE PRAHA

Aktuality

s podmínkami webu.

Jarní saunová permanentka

Užijte si nejvýhodnější jarní saunovou permanentku! Jarní permanentka obsahuje 12 celodenních vstupů do Saunového světa, kde si můžete užívat příjemného, luxusního i netradičního saunování za výhodnou cenu 4.699 Kč.

Číst více »

SaunaFest 2018

Již 6 ročník a po třetí u nás, v Aquapalace Praha. SaunaFest je jednou z největších saunových akcí v Evropě, která každoročně přináší to nejlepší ze saunového umění.

Číst více »

Jak dopadlo Mistrovství v saunových ceremoniálech?

Mistrovství světa v saunových ceremoniálech je úspěšně zakončeno. O titul bojovalo téměř 90 saunových mistrů z více než 18 zemí. Kačka se umístila na krásném 26. místě! Na naši mistrini se můžete opět těšit u nás v Saunovém světě.

Číst více »

Kačka na mistrovství světa

Již tento čtvrtek ve 12:00 naše mistryně saun Katka Šmídová předvede svůj velkolepý ceremoniál "Tajemství lesa", a to přímo na mistrovství světa v Soesterbergu v Holandsku! Držme jí palce!

Číst více »

NAŠE KATKA POSTUPUJE NA MISTROVSTVÍ SVĚTA!

Velikánska gratulace naší Kačce, která vyhrála první místo v Satamě a zabezpečila si tím postup na mistrovství světa v saunových ceremoniálech! Držíme jí palce!

Číst více »

SaunaFest 2017 - PROGRAM

SaunaFest 2017 Od 30. března do 2. dubna se zde sejdou milovníci saunování, saunových ceremoniálů a saunového divadla  z více než deseti zemí světa.

Číst více »

Známe vítěze Saunafestu 2016

4. ročník mezinárodní saunové akce SaunaFest proběhl o prvním dubnovém víkendu v Resortu Aquapalace Praha, v největším saunovém světě v ČR.  Návštěvníci mohli shlédnout a užít si bohatý program, více jak 100 saunových ceremoniálů během tří dnů.

Číst více »

Připravili jsme pro vás originální saunové večery.

Každý čtvrtek, pátek a sobotu od 15:30 do 22:30 hodin u nás zažijete unikátní relaxačně - zábavné podvečery a noci!

Číst více »

KOUPÁNÍ A SAUNOVÁNÍ BEZ PLAVEK

KOUPÁNÍ A SAUNOVÁNÍ BEZ PLAVEK Pro příznivce naturismu se v sobotu 14.11.2015  koná tradiční Koupání a saunování bez plavek. V době 18:00-20:00 hod. je k dispozici v “naturistickém” Saunový svět, v době 20:00-23:30 hod. pak celý aquapark.

Číst více »

Připravili jsme pro vás originální saunové večery.

Každý čtvrtek, pátek a sobotu od 15:30 do 22:30 hodin u nás zažijete unikátní relaxačně - zábavné podvečery a noci!

Číst více »

UPOZORNĚNÍ - Uzavření venkovní části Saunového světa

.

Číst více »

Zábavně relaxační saunové večery

Připravili jsem pro vás originální saunové večery. Každý čtvrtek, pátek a sobotu od 15:30 do 22:30 hodin u nás zažijete unikátní relaxačně - zábavné podvečery a noci!

Číst více »

Podzimní saunová permanentka

Podzimní saunová permanentka 10 VSTUPŮ do Saunového i Vodního světa za 4 699 Kč 14 saun a prohříváren • finské sauny • Římské lázně • saunové ceremoniály • medové, jogurtové a solné peelingy Nabídka platí do 31.10.2015

Číst více »

Upozornění!!!

 

Číst více »

Originální saunové ceremoniály

Připravili jsme pro vás originální saunové ceremoniály

Číst více »

Osvěžte se!

Saunové ceremoniály s vůní ledového citronu a máty!

Číst více »

V Aqupalace Praha padl rekord nejvíce saunujících se lidí v jednom místě

V rámci akce Den saunování - Saunová noc se v Aquapalace Praha podařilo v sobotu 3.11.2012 překonat dva roky starý rekord v největším počtu na jednom místě se saunujících lidí. Po sečtení všech saunujících se účastníků akce ve 14prohřívárnách největšího saunového světa v ČR jsme zaznamenali konečné číslo231 osob. Rekord potvrdil i komisař Agentury Dobrý den z Pelhřimova. Účastnícirekordu se pak zúčastnili losování o vstupenky do saun.

Číst více »

Nový saunový ceremoniál pouze pro ženy

Nechte se hýčkat každý den v 18. 30 na novém saunovém ceremoniálu, který je pouze pro ženy. Čekají na vás taková překvapení jako je např. jogurtová maska, kávový peeling nebo citrónový peeling.

Číst více »

Akce duben 2012

Saunové ceremoniály ve znamení vůně magnolie a whisky.

Číst více »