Open Source Sofware

Roman Vojtek alias Harry z muzikálu Mamma Mia! - Aktuality a novinky - AQUAPALACE PRAHA

Roman Vojtek alias Harry z muzikálu Mamma Mia!

s podmínkami webu.

Mávání z hloubky 8 metrů

Ačkoliv Roman Vojtek už pomalu začíná hrát role tatínků, jako je tomu například v připravovaném muzikálu Mamma Mia!, jeho fyzickou stránku by mu mohlzávidět jakýkoliv náctiletý mladík. Mezi jeho koníčky patří potápění, a tak sevydal vyzkoušet ponor do aquaparku v Čestlicích, kde se nachází 8 metrováfreediving jáma, která je nejhlubší v ČR.

„Absolvoval jsem několik kurzů v Chorvatsku astrašně mě to chytlo. Po dvou kurzech jsem dokázal na jeden nádech jít do 40 metrů. Pod vodou mám rekord 5:25. Trénuje se na otevřeném moři, takže se stane, že člověk narazí i na čtyřmetrovou morénu, jako se stalo mně naposledy v Egyptě."vysvětloval Roman.

K potápění vede i svoji malou dceru a je tedy možné, že jsme Romana v aquaparku neviděli naposledy. Ponor si užil po svém. Místo plného soustředění se bavil a předváděl i velice vtipné pohybové kreace.

V muzikálu Mamma Mia! se ploutve objeví taky, ale obuje je jeho kolega, s velkou pravděpodobností například finalista soutěže Česko hledá SuperStar Michal Foret.

Hlavní postavy si v závěru muzikálu obléknou typické ABBA kostýmy, které obepínají celou postavu, kde sebemenší nedokonalost vynikne.

„Já už hrál v tolika kostýmech, že je mi tojedno. Vlastně se těším a vůbec se nebojím. Je to paráda, zvonáče, vysoké boty a límce, barvičky... Už se vidím." usmíval se Roman.

Vypadá to, že je Roman ve skvělé formě a muzikálovou roli zvládne s přehledem.

Když Roman poprvé viděl na vlastní oči muzikál Mamma Mia!, bylo to v roce 2011. Seděl v 7. řadě uprostřed a byl naprosto unešený. Tehdy ho nenapadlo, že i on bude jednou součástí takového fenoménu. Dokonce mu problesklo hlavou, že je velká škoda, že nic takového my mít nebudeme. To nemohl tušit, že se mýlí.

„Hudbu od skupiny ABBA zná každý. Mám z toho pocit, že se bude česká verze Mamma Mia! rovnat našim nejúspěšnějším muzikálům, jako byl třeba Dracula. Bude to velkolepé a nesmírně si vážím produkce, která pro to dělá maximum." komentoval Roman Vojtek.

Postava Harryho představuje jednoho z potencionálních otců Sophie. Roman Vojtek se bude na jevišti střídat se zpěvákem Pavlem Vítkem. Slavnostní premiéra muzikálu je naplánovaná v magickém datu 12. 12. 2014. Prosincové termíny jsou téměř vyprodané a zbývají už jen poslední místa.