Open Source Sofware

Snídaně s Novou v AQAUAPALACE - Aktuality a novinky - AQUAPALACE PRAHA

Když se snídá v plavkách

s podmínkami webu.

Koncem června k nám zavítala televize Nova a během tříhodinového přímého přenosu Snídaně s Novou známí rebelové Tomáš a Tomáš vykoupali vpodstatě všechny moderátorky, zprávařky i rosničky, co od nás z Aquapalace Praha vysílaly.

Už když jsme přijali nabídku účinkování rebelského dua Tomáš a Tomáš v přímém přenosu Snídaně s Novou, bylo jasné, že nepůjde o žádnou idylku. Předtucha se vyplnila v plné míře, zlobili prakticky celý přímý přenos a vykoupali nebo aspoň postříkali vodou všechny moderátorky, rosničky i zprávařky, které k nám zavítaly. No, ještě že voda je u nás vždy příjemně teploučká. Chcete-li důkaz, pár fotek uveřejnili kolegové z Novy třeba zde:

http://prask.nova.cz/clanek/galerie/snidane-v-plavkach.html?psection_id=76200&backUrl=%2Fclanek%2Fnovinky%2Fsnidane-s-novou-v-plavkach-podivejte-se-na-mokrou-juscikovou-a-puhajkovou.html&back_id=454192&backId=454192&back_ref=%2Fnovinky%2Fsnidane-s-novou-v-plavkach-podivejte-se-na-mokrou-juscikovou-a-puhajkovou.html&back_title=Sn%C3%ADdan%C4%9B_s_Novou_v_plavk%C3%A1ch%3A_Pod%C3%ADvejte_se_na_mokrou_Ju%C5%A1%C4%8D%C3%ADkovou_a_Puhajkovou#image=1660233