Open Source Sofware

Děti z dětských domovů ve Vodním světě - Aktuality a novinky - AQUAPALACE PRAHA

Děti ze středočes. dět.domovů na pozvání hejtmana M. Petery u nás

s podmínkami webu.

 Dne 26. srpna přivítal Aquapalace v Čestlicích děti z dětských domovů, aby se rozloučily s letními prázdninami na tobogánech a skluzavkách společně s hejtmanem Středočeského kraje Milošem Peterou

 V areálu Vodního světa se poslední srpnové úterý sešlo celkem 170 dětí z dětských domovů Středočeského kraje a o zábavu nebyla nouze. Nejdříve hejtman Miloš Petera (ČSSD) slavnostně odstartoval závody na aquapadlerech v Paláci podkladů, poté se děti mohly setkat i s postavičkami nového muzikálu Jen počkej zajíci! Největší úspěch u dětí ovšem zaznamenaly hlavně nové tobogány, nejdelší tobogán ve střední Evropě Canyon, dlouhý 250 metrů, a dále Crazy Tube, který spojuje rychlou jízdu s úžasnou optickou show.

Celá akce vznikla pod záštitou Středočeského kraje, a přišel ji podpořit nejen hejtman Středočeského kraje Miloš Petera, ale i zastupitelka Emílie Třísková a další hosté. Přivítali je předseda představenstva SPGroup Ing. Pavel Sehnal a generální ředitel Aquapalace Praha Ing. Radek Steinhaizl. „Myslím, že si děti den u nás skvěle užily, do budoucna budeme určitě podobné akce rádi opakovat,“ komentoval návštěvu Ing. Radek Steinhaizl, který vzácnou návštěvu po střediscích resortu Aquapalace Praha také následně provedl.