Open Source Sofware

Aktuality a novinky - AQUAPALACE PRAHA

Aktuality

s podmínkami webu.

Stali jsme se hlavním partnerem letošního Jarmarku OnaDnes.cz

8. dubna proběhne  tradiční Jarmark , na kterém si můžete za lidové ceny pořídit skvělé kousky ze skříní čtenářek OnaDnes. Hlavním partnerem je Aquapalace Praha.

Číst více »

Otevírací doba od 20.3.2017

Od pondělí 20.3.2017 bude otevírací doba Vodního i Saunového světa  od 10:00 hodin.

Číst více »

Hledáme posily do našeho týmu

Máte chuť pracovat ve skvělém týmu? Přijďte pracovat k nám! :)

Číst více »

Aquamagazín - jaro 2017

V našem jarním Aquamagazínu se dozvíte program pro děti i dospělé ve vodním světě, saunách i ve Spa&Wellness. Můžete si přečíst rozhovor s Nelou Boudovou. Máme pro vás pozvánku na další ročník SaunaFestu 2017 a mnoho dalších lákadel proč na jaře navštívit Aquapalace Praha.

Číst více »

Nové kruhové tréninky!

Chceš se pořádně zapotit? Vyzkoušet nové cviky? Posunout svou výkonnost?

Číst více »

Skupinové lekce výhodněji!

Abychom vám cvičení na SKUPINOVÝCH LEKCÍ ještě více zpříjemnili, připravili jsme pro vás výhodné permanentky 11ti vstupů za cenu deseti! Stačí si jen vybrat, zda preferujete cvičení v bazénu či v aerobním sále.

Číst více »

Růžový Valentýn v Aquapalace Praha

Oslavte Valentýna v Aquapalace Praha. Od 13.2. do 19.2.2017 jsme pro vás na Paradiso BARu, Sauna BARu připravili extra růžovou valentýnskou nabídku. ROSATO IL FRESCO 750ml  s jahodami za skvělou cenu 299,- Kč.

Číst více »

Jarní prázdniny - Dítě za korunu

Od 1.2. do 31.3.2017  mají v Aquapalace Praha děti do 150 cm vstup jen za jedinou korunu, s platící dospělou osobou. Na  děti i na jejich doprovod  čeká v Aquapalace Praha řada atrakcí, nejdelší tobogány, mořské vlnobití a jedinečný animační program.

Číst více »

Otevírací doba od 1.2. do 19.3.2017

V  termínu jarních prázdnin od 1.2. do 19.3.2017 bude otevírací doba Vodního i saunového světa od 09:00 hodin. Od 1.2.2017 bude ve Vodním světě pouštěna Laser show v časech 20:45 a 21:15 hodin.

Číst více »

Stop výmluvám!

Začněte pracovat na své postavě. S námi to dokážete!

Číst více »

PF 2017

.

Číst více »

Výhodné roční členství

Do pátku 23.12.2016 si můžete na pokladnách v Aquapalace Praha zakoupit Výhodné roční členství. Těšíme se na vaši návštěvu!

Číst více »

Aquamagazín Vánoce 2016

Rok 2016 se s námi pomalu loučí a vy si můžete přečíst poslední letošní vydání Aquapalace magazínu.

Číst více »

IV. adventní neděle se Skupinou ČEZ

Přijďte s námi prožít poslední adventní neděli v tomto roce. Na děti čeká pohádkové divadelní představení a pro dospěláky losování o zajímavé ceny, které zajistila Obchodní a zábavní zóna Čestlice. Informace o velké vánoční soutěži naleznete zde.  

Číst více »

III. adventní neděle se Skupinou ČEZ

Tuto neděli si v Aquapalace Praha budete moci zazpívat koledy s Leonou Gyongyösi a jejím 11ti členným sborem. Následně u nás Leona bude mít autogramiádu. Přijďte si s námi užít III. adventní neděli. :)

Číst více »

Stříbrné vánoční dny na PVA a my jsme u toho

V těchto dnech máte jedinečnou příležitost navštívit náš animátorský tým na PVA Stříbrné vánoční dny a u našeho stánku soutěžit o vstupenku do Aquapalace Praha. :)

Číst více »

Křest charitativního kalendáře SMA

Dnes jsme u nás v Aquapalace Praha za účasti moderátorky Veroniky Saskové, mistryně světa v boxu Lucie Sedláčkové, módního stylisty Karla Pavlíčka a manažerky Českého lva Milušky Dosoudilové pokřtili kalendář, jehož výtěžek je určen pro osoby postižené nemoci SMA. Akce se zúčastnila i malá Izabelka a Lukášek.

Číst více »

Uzavření Paláce relaxu 10.12.2016 ve večerních hodinách

V sobotu 10.12.2016 bude Palác relaxu uzavřen pro veřejnost z důvodu konání akce společnosti Würth. Akce bude probíhat od 20:00 hodin do 3:00 hodin. 

Číst více »

II. adventní neděle se Skupinou ČEZ je za námi

Pro ty z vás, kteří nedorazili přinášíme fotografie z nedělní akce. Již teď se, ale můžete těšit na III. adventní neděli, kde nás svou návštěvou přijde potěšit zpěvačka Leona Gyongyosi se svým 11ti členným sborem. :)

Číst více »

Vyhodnocení soutěže Hledá se Dory

Známe vítěze úžasných dárků od tvůrců filmu Hledá se Dory. Prosím co nejdříve nám zašlete Vaši adresu do zprávy na FB Aquapalace Praha. :)

Číst více »
1 2 3 4 ... 8 > >>