Open Source Sofware

Aktuality a novinky - AQUAPALACE PRAHA

Aktuality

s podmínkami webu.

Vyzkoušejte naši domácí kuchyň

Nezapomeňte ochutnat. Domácí větrníky, štrůdl, a další dobrůtky

Číst více »

SaunaFest 2018

5. 4. 2018 - 7. 4. 2018 Již 6 ročník a po třetí u nás, v Aquapalace Praha. SaunaFest je jednou z největších saunových akcí v Evropě, která každoročně přináší to nejlepší ze saunového umění.

Číst více »

Valentýnské balíčky

Také přemýšlíte jak překvapit svého miláčka na Valentýna? U nás potěšíte svou drahou polovičku nevšedním zážitkem! Vyberte si ze čtyř valentýnských balíčků, které jsme pro Vás připravili.

Číst více »

Děti za kačku!

Jarní prázdniny jsou za dveřmi a my už se moc těšíme na Vaší návštěvu. Jsme na Vás dobře připraveni. Těšit se můžete na super   animační program , ve kterém se stanete mořskými pannami nebo Poseidony - vládci všech bazénů. Připravujeme pro Vás dobrůtky v našich kuchyních, a protože letos slavíme 10 let Aquapalace Praha, tak budeme společně s   Bobíkem z Bohušovické mlékárny   rozdávat 10 000 dárečků.

Číst více »

Shoď kila po Vánocích

Vánoční svátky jsou za námi a s nimi skončilo i nekonečné přejídání. Pokud jste se vyděsili při pohledu do zrcadla, nepropadejte panice. Poradíme vám, jak bleskově zatočit s přebytečnými kily a pomůžeme Vám vrátit se zpět do kondice. U nás na to nebudete sami!

Číst více »

Otevírací doba a jízdní řád o vánočních svátcích

Podívejte se na otevírací dobu během vánočních svátků

Číst více »

Vánoční stromečky před Aquapalace Praha

Užijte si zábavu, relax nebo cvičení a odjeďte s vánočním stromečkem s 20% slevou! Slevu lze využít od 1. do 23. 12. do 12:00 hod, kdy u nás probíhá prodej stromků přímo před vchodem. A máte zase o starost méně...

Číst více »

Studentský Chillout s ISIC

Od 18.10. se těšte na zvýhodněné vstupné, soutěže, krásné tanečnice, DJ´s, super drinky a tematické akce.

Číst více »

Kalendář akcí říjen 2017

Přehled akcí.

Číst více »

Hledáš zajímavou brigádu? Co takhle zkusit Vodní hlídku!

Chceš pracovat v atraktivním prostředí Aquaparku a jsi aktivní a sportovně založený/á? Tak zkus Vodní hlídku!

Číst více »

Chceš dělat plavčíka a nemáš cerfikát? Nevadí, zařídíme ho!

Chceš pracovat jako plavčík / plavčice na HPP či DPP? A to v atraktivním prostředí Aquaparku? A že třeba nemáš certifikát? To přece není problém! Tento kurz můžeš absolvovat u nás! Začínáme už 9.10.2017.

Číst více »

Jak dopadlo Mistrovství v saunových ceremoniálech?

Mistrovství světa v saunových ceremoniálech je úspěšně zakončeno. O titul bojovalo téměř 90 saunových mistrů z více než 18 zemí. Kačka se umístila na krásném 26. místě! Na naši mistrini se můžete opět těšit u nás v Saunovém světě.

Číst více »

Účast našich trenérů na EVLS Prague Pro.

Již tento víkend nás čeká největší kulturistická akce v Evropě EVLS Prague Pro ! Za Českou republiku a Fitness Aquapalace Praha nás budou reprezentovat naši trenéři: Mirek Fiala -  v kategorii Men's Physique junior 16 - 23 let Nick Stamidis - v kategorii do 84 Kg MMA.

Číst více »

V Aquapalace Praha proběhl první aquazávod v ČR

Odvážní v sobotu v našem Vodním světě na vlastní kůži zažili to, co ještě nikdo před nimi.  Děti i dospělí poměřili své síly v 1. ročníku originálního závodu Aquapalace Run se Skupinou ČEZ, který dosud neměl v České republice obdoby.

Číst více »

Tiskovka Petry Janů u nás ve SPA & wellness centru

Dnes se pořádá tisková konference zpěvačky Petry Janů a kde jinde než v prostorách Spa & wellness centra Aquapalace Praha. Podívejte se na celý rozhovor k novému albu Blázni, které bude představeno v rámci nového tour.

Číst více »

Kačka na mistrovství světa

Již tento čtvrtek ve 12:00 naše mistryně saun Katka Šmídová předvede svůj velkolepý ceremoniál "Tajemství lesa", a to přímo na mistrovství světa v Soesterbergu v Holandsku! Držme jí palce!

Číst více »

NAŠE KATKA POSTUPUJE NA MISTROVSTVÍ SVĚTA!

Velikánska gratulace naší Kačce, která vyhrála první místo v Satamě a zabezpečila si tím postup na mistrovství světa v saunových ceremoniálech! Držíme jí palce!

Číst více »

SWIM CODE

Jak se obléci do vody a co si neoblékat vůbec? Máme rádce.

Číst více »

SERVIS AŽ K LEHÁTKU? JEDINĚ VE VIP ZÓNĚ!

Servis až k lehátku? Vždy jisté místo na lehátku nebo plážové posteli? Nečekat ve frontách na drink? Tak proč si to nedopřát ve VIP zóně!

Číst více »

Nově otevřený Aquashop

Nový Aquashop ve vstupní hale aquaparku

Číst více »
1 2 3 4 ... 9 > >>