Open Source Sofware

Světová letní jízda - na tobogánech v AQUAPALACE PRAHA

Světová letní jízda po památkách čtyř kontinentů pro čas dovolených a prázdnin je připravena. Každý den i večer se můžete těšit na naše báječné tobogány a obří skluzavky. Na letní zahradě vyrostla replika Sochy Svobody, k nebi se tyčí Eiffelova věž, na horní zahradě najdete Taj Mahal, u zmrzlinového stánku Big Ben, nechybí nefalšovaná anglická červená budka a v Paláci pokladů je umístěn africký koutek. Nově jsme pro vás upravili část zahrady se zeleným kobercem, doplnili a za nové vyměnili stovky lehátek, takže přibylo míst pro vaše slunění a odpočinek. Vznikla také klidová zóna pro nerušený relax s obsluhou, takže kdo bude mít zájem o nadstandardní servis, může si za drobný příplatek dopřát i výjimečné služby.

Náš nejdelší tobogán, 250 metrový Canyon s Divokou řekou je plně v provozu a všechny další tobogány a skluzavky prošly pečlivou kontrolou a byly nově vyspárovány, aby to ještě líp klouzalo. Každý si jistě najde tu svou oblíbenou atrakci, milovníci adrenalinu např. Space bowl, obří trychtýř, do něhož vás „vyplivne“ strmý tobogán v nejvyšší rychlosti, na ty opatrnější čekají pohodové rodinné tobogány, vhodné i pro menší děti nebo pomalá řeka, vinoucí se celým areálem tří paláců. 

Zábava od rána do hluboké noci

Po celé léto to bude opravdu JÍZDA. Nejen ve smyslu svištění po klouzačkách a tobogánech, ale také jako nekončící párty pro všechny věkové kategorie. V pohotovosti je náš početný animační tým a vy se můžete těšit na řadu zábavných programů. Je jen na vás, co vyzkoušíte a čím se necháte strhnout. Každý den – stačí nahlédnout do našeho kalendáře akcí – startuje jiný program – Evropská jízda, Americká jízda, Africká jízda nebo Asijská jízda nabídnou vždy něco trochu jiného. Jednou se naučíte americké country tance, jindy indické nebo šamanské, případně kung-fu fighting, což je kdysi velice populární zábavný tanec s prvky bojového umění. Nebude chybět houpání na banánu s Ašanty, zdolávání Mont Blancu, balanc na Čínské zdi, boj s tsunami, kovbojské rodeo nebo závody na džunkách. Animátoři vás budou bavit celý den, jednou jako angličtí „bobíci“, podruhé jako kankánové tanečnice, jindy jako westernoví hrdinové. Vyzkoušejte si i aquazorbing čili kráčení po vodní hladině v obří průhledné kouli, nebo roller, naši obří „kremroli“, v níž se udržet na nohou je pěkná makačka.

Staňte se na chvíli pilotem bojového letadla a okuste pocity válečných stíhačů. Nebo si, pokud nemáte rádi bitevní vřavy, dopřejte vyhlídkový let nad kouzelnou krajinou a vyzkoušejte barelové obraty o 360 stupňů, let kolmo k obloze, pád do vrtule apod. To všechno totiž umožňuje náš letecký simulátor FlyMotion – ne jenom „jako“, pilotní kabina se s vámi bude točit jako na grilu opravdu. Pro děti je ale možné nastavit letový program tak, aby s vámi letadlo tolik nevyvádělo. Takže si užijí dospělí i děti.

 Pro zpříjemnění pondělních večerů jsme nachystali sérii revivalových koncertů. Kdo má v oblibě písně skupin jako ABBA, Roxette nebo např. kanadskou zpěvačku Céline Dion, tomu jistě přijde vhod řada stoprocentně živých koncertů, které startujeme v červencová pondělí vždy od 18 hodin.

1. července zahajujeme podvečerní zábavu akcí LUMIA Bazénová party s Benem. Ben je samozřejmě Ben Cristovao, populární zpěvák a showman, takže zvláště mladší ročníky zajásají. A na konci prázdnin (28 .8.) si přijdou na své příznivci zpěváka, skladatele a muzikanta Michala Davida, který vás přijde pobavit.  Zazpívat s ním si můžete jeho nejslavnější hity – a ty už zná několik generací jeho fanoušků.

Každý večer budeme končit zábavný program velkolepou laser show na největší vodní stěně ve střední Evropě. Naše plnobarevné lasery a super výkonný projektor umí kouzlit skutečně dechberoucí obrazy a každá show je trochu jiná, Kytaroví mágové vám představí úryvky z tvorby nejlepších kytaristů světa, Pirát a Siréna vám vykreslí příběh tragické lásky. Vybere si každý.

Dětský ráj

Pro nejmenší má Aquapalace Praha tradičně širokou nabídku: síť brouzdališť s vodními hřiby, vodotrysky i bezpečné dětské skluzavky, pirátská loď s prolézačkami a trosečnickým domečkem, dětské hřiště, atd. Na letní zahradě čeká malé návštěvníky zbrusu nový skákací hrad, a hned vedle něj nafukovací atrakce pro větší děti – Wipe out. Po zdolání vůbec ne jednoduché překážkové dráhy ze tří velkých červených koulí přijde vždy sladká odměna. A velký bazén na zahradě se stal manévrovacím polem pro flotilu elektrolodiček Bumperboats, které už vyhlížejí své malé kapitány.

Rodiče nejmenších dětí jistě ocení i přebalovací pult a také širokou nabídku hraček a vodních potřeb z našeho Aquashopu včetně plenek do vody a nafukovacích rukávků. Děti rodičům také bezplatně pohlídáme v našem Dětském koutku, kde se jich ujmou zkušené animátorky a připraví jim poutavý program. 

Hledání pokladu Modré hvězdice

Dětem je určena vzrušující pátrací hra Poklad Modré hvězdice. Malí dobrodruzi získají starobylou mapku, a podle ní musí vypátrat celkem pět ukrytých truhliček se vzkazy. Když rozluští tajné heslo a objeví velkou truhlici s pokladem, dostanou kousek z tohoto bohatství jako dárek. Není to tak jednoduché, ale v orientaci při pátrání hodně pomůžou právě repliky světových památek, u nichž se jednotlivé vzkazy ukrývají. Víc neprozradíme, přijďte a zahrajte si.

Koncert pro chuťové buňky

V rámci Světové letní jízdy můžete „projet“ také své chuťové pohárky, protože se podíváte do světa nejen očima, ale všemi smysly. Blízko Sochy Svobody naleznete např. Steak house, kde můžete ochutnat dobroty z grilu včetně šťavnatých steaků, klobás nebo grilované zeleniny. U Big Benu ve stánku U Mrože najdete nejen velký výběr mražených pochoutek, ale i skvělé palačinky. V Picnic garden, což je další stanoviště gurmánů na letní zahradě, ochutnáte i indickou specialitu tandoori a v Coca Cola restauraci si z menu vyberete kromě oblíbených hotových a minutkových jídel určitě i z bohatě zásobeného salátového bufetu. V Paláci relaxu na vás čekají nejen cukrárenské výtvory a zmrzlinová smršť v Prima Ice baru, ale v Paradise café na terase si vychutnáte svůj oblíbený druh kávy či opět na míru namíchaný drink v naprostém klidu. 

V celém areálu čepujeme výtečnou Plzeň nebo nealkoholický Birell, ale k létu neodmyslitelně patří i míchané drinky. A ty je nejlepší usrkávat v Coral baru, buď na souši pod slunečníky, nebo přímo na vodních stoličkách, kde budete ponořeni v teplé vodě laguny, která bar obklopuje. Když vyrazíte do Aquapalace ve větší společnosti, určitě oceníte nově zakoupené nerezové stoly s židličkami, opět zanořené do vodní hladiny. A neobávejte se namočených peněženek, v Aquapalace vše platíte pohodlně čipem na ruce. 

 Dlouhá světová jízda

Už jste přišli na to, že se za jednu návštěvu Aquapalace Praha nedá všechno stihnout za jediný den? Pak není nic jednoduššího než si naplánovat pobyt delší. V resortu Aquapalace totiž najdete i výborný čtyřhvězdičkový hotel, který je přímo spojen s areálem aquaparku. Snadno tak zavítáte na tobogány v pohodlném hotelovém župánku krátkou procházkou spojovací chodbou. Nabídku ubytování a výhodných balíčků naleznete zde

Velká letní soutěž o luxusní koupelnu a další skvělé ceny

Koupat se na špičkové úrovni můžete nejen v Aquapalace Praha, ale i doma. V naší velké letní soutěži totiž můžete vyhrát cenu, věnovanou firmou SIKO, a to v hodnotě 100 000 Kč. A vybrat si koupelnu snů podle svých představ a aktuální bohaté nabídky SIKO koupelen. A dalších 14 úžasných cen, např. celoroční rodinné členství do Aquapalace v hodnotě téměř 15 tisíc korun nebo privátní saunu s vířivkou, ovocem a sektem jen pro vás a přátele za 4 990 Kč. Tak neváhejte a tipněte si zde.


Divoké léto