Open Source Sofware

telove-zabaly

Tělové zábaly

Rezervace na recepci SPA - tel: +420 271 104 131 nebo +420 739 341 082 nebo e-mail: spa@aquapalace.cz

Zpomalte a nepřepínejte své síly, zbavte se stresu a odpočiňte si u nás. Nabízíme vám tělové rituály komplexní péče se španělskou přírodní aromaterapii od značky Alqvimie a dopřejte svému tělu hebký dotek luxusu. Dejte stop stresu, stárnutí pokožky a celulitidě.

Thalgo - francouzská mořská péče

Integrative slimming – zpevňující tělový zábal. Ošetření na míru, které pomáhá zmírnit celulitidu, zpevnit kontury těla, odstranit tuk a podpořit váhový úbytek.

Detoxikační zábal – ošetření zábalem mořských řas remineralizuje a zbavuje organismus škodlivin.

Indoocean rituál – představuje cestu po moři, kde se od zastávky k zastávce mísí vůně a barvy Orientu s mořskými poklady. Tento krásný rituál vás vezme na objevnou cestu k novému druhu relaxace, která naplňuje tělo i mysl nepopsatelným pocitem klidu a vnitřní síly. Klasické masérské techniky pomáhají mírnit bolest a ztuhlost svalů, dokud není dosaženo úplného uvolnění těla.

Payot - luxusní francouzská péče

 

 

 

 

Performance hydration – hydratační celotělové ošetření zaměřené na hydrataci pokožky začíná cukrovým peelingem a zábalem. Sametovou pokožku zaručí aplikace úžasného tělového elixíru,   masáž zad a šíje podtrhne zážitek z dokonalé relaxace.

Korekční tělový zábal PAYOT – zeštíhlující tělový zábal s výtažky čaje Matcha redukuje celulitidu a snižuje zadržování vody v těle.