Open Source Sofware

SPA studio - relaxační tělové rituály v AQUAPALACE

Tělové rituály Alqvimia

Rezervace na recepci SPA - tel: +420 271 104 131 nebo +420 739 341 082 nebo e-mail: spa@aquapalace.cz

Alqvimia je exkluzivní čistě přírodní kosmetika, která pro dnešní svět znovu objevuje mistrovství alchymie, aromaterapie a tradičního parfumářství. Ošetření Alqvimia jsou prováděna 100% přírodními prostředky, které svou jedinečnou kvalitou garantují okamžitý a viditelný účinek a přinášejí hluboký prožitek a prospěch nejen pleti, ale i stavu duše a mysli. Ošetření Alqvimia představuje skutečný vrchol v celotělové kosmetické péči – je spojením vědy a umění, nádherného zážitku a špičkového účinku, pohody a krásy.

 

Rituál Antonius a Kleopatra - relaxační párová koupel s přísadou mořských solí a vonných esencí, s celotělovou relaxační aroma masáží. Procedura je vždy pro 2 osoby.

Stress - fighter rituál - anti-stresový rituál začíná jemným peelingem směsí mořské soli a olejů, která vitalizuje pokožku, následuje uvolňující zábal s relaxační masáží hlavy, která uvolní psychiku. Celotělová masáž včetně masáže plosek nohou vonnými oleji s myorelaxačním účinkem   je posledním krokem k dokonalému uvolnění. Délka rituálu 90 minut.

Queen of Egypt - rituál královny Kleopatry začíná jemným omlazujícím peelingem celého těla, následuje regenerační zábal z mořských řas, liftingová masáž obličeje a masáž hlavy s  alchymistickou tinkturou. Na závěr následuje celotělová aroma masáž. Délka rituálu je 120 minut.

Rituál květů – relaxační rituál pro upevnění zdraví vás rozmazlí celotělovým peelingem k prokrvení těla, pokračuje zábalovou terapií, kde je klient nadnášen na vyhřívaném vodním lůžku. Rituál je zakončený celotělovou masáží se speciálními oleji s výtažky citrusů a exotických květů pro kompletní relaxaci a dokonalou péči.

Rituál věčného mládí Eternal Youth – skutečný rituál zdraví a krásy je zaměřený na komplexní anti aging – hloubkovou regeneraci a zpevnění pokožky těla a zároveň omlazení a intenzivní lifting pleti obličeje. Vychutnáte si celotělový detoxikační peeling s mořskou solí a vonnými oleji, intenzivně zpevňující zábal z mořských řas, komplexní liftingové ošetření pleti prémiovou rejuvenační řadou Eternal Youth (Věčné mládí) a závěrečné ošetření těla v podobě exkluzivních olejů s omlazujícími účinky. Ošetření působí proti všem příznakům stárnutí – dokonale hydratuje a vyživuje pleť, startuje regenerační procesy, zpevňuje kontury obličeje a vypíná vrásky. Zároveň hloubkově pečuje o pokožku těla, detoxikuje a zpevňuje ji a formuje siluetu. Jedinečná kompozice aromaterapeutických složek přináší dokonalý smyslový požitek a probouzí pocity krásy, štěstí
a harmonie. Ošetření je vhodné pro ženy i muže a pro všechny typy pleti.

 

Tělo a duše jsou navzájem propojené, proto pečujte o své tělo a odměnou vám bude pohoda a klid v duši. Darujte SPA balíček sami sobě nebo těm, na kterých vám opravdu záleží - zejména ženy takový dárek vždy potěší!