Open Source Sofware

Masáže Praha - AQUAPALACE

Speciální tělové masáže

Rezervace na recepci SPA - tel: +420 271 104 131 nebo +420 739 341 082 nebo e-mail: spa@aquapalace.cz

Naší lázeňskou filozofií je respekt k individuálním potřebám hostů. Z řady tělových procedur, které vás relaxují od hlavy až k patě, si vybere opravdu každý. V našem SPA jste jen krůček od dosažení celkové harmonie.

Druhy speciálních tělových masáží

Dotek moře – tělová procedura začínající celotělovým solným peelingem a pokračující unikátní zábalovou terapií, kdy je klient nadnášený v  prohřívaném vodním lůžku.

Masáž lávovými kameny – masérské techniky v kombinaci s lávovými kameny navozují hlubokou relaxaci těla a mysli a jejich harmonizaci.

Tibetská medová masáž – kombinace relaxace a detoxikace s medovým zábalem.

Čokoládová masáž – celotělový kávový peeling a čokoládový zábal s masáží pro maximální efekt výživy pokožky a relaxace smyslů.

Dětská masáž – kombinace relaxačních technik nebo čokoládové aplikace pro potěšení i těch nejmenších.

Hammam – celotělová procedura probíhající v místnosti s parní saunou a vyhřívaným mramorovým stolem. Po dokonalém prohřátí a prokrvení těla provádí terapeut celotělový peeling, mýdlovou masáž a hydrataci pokožky jemným olejem. Možnost i párové procedury.

Doporučujeme vám relaxační masáž rozhodně vyzkoušet – ať už pro úlevu od bolesti, nebo jen pro skvělý pocit uvolnění… Navíc jsou skvělým dárkem pro muže i pro ženy!