Open Source Sofware

Privátní SPA - pronájem - Praha AQUAPALACE

Privátní pronájem SPA prostor

Rezervace na recepci SPA - tel: +420 271 104 131 nebo +420 739 341 082 nebo e-mail: spa@aquapalace.cz

Hledáte originální místo pro nezapomenutelné okamžiky relaxace s rodinou, partnerem, přáteli nebo neotřelý tip na dárek? Dopřejte si luxusní privátní relaxaci v naprostém soukromí!

Privátní Spa na 2 hodiny až pro 4 osoby - pronájem privátní vířivky a finské sauny s mísou ovoce a lahví sektu pro nezapomenutelné okamžiky.

Privátní Spa na 2 hodiny až pro 6 osob - pronájem luxusních prostor s vířivkou, finskou saunou a vyhřívaným mramorovým stolem včetně mísy čerstvého ovoce a lahve sektu.

Partnerský Hammam pro 2 osoby bez obsluhy - pronájem orientální turecké lázně se solným peelingem, olejem a s prohřátím těla na speciálním mramorovém vyhřívaném stole.

Rassoul – pronájem parní lázně s bahenním regeneračním zábalem. Tato procedura dokonale pročistí a vyživí pleť, pokožku i vlasy. Kapacita: maximálně 4 osoby.

Partnerský balíček Antonius a Kleopatra – relaxační párová koupel s přísadou mořských solí a vonných esencí pokračuje celotělovou relaxační aromatickou masáží nebo u 60ti minutového rituálu masáží zad a uvolňující masáží hlavy vitalizační alchymickou tinkturou.