Open Source Sofware

IPL - mikrodermabraze v AQUAPALACE

Beauty koncept

Rezervace na recepci SPA - tel: +420 271 104 131 nebo +420 739 341 082 nebo e-mail: spa@aquapalace.cz

Chtěli byste co nejrychleji a nejefektivněji zlepšit stav své pleti? Spa Aquapalace Beauty koncept je kombinace efektivních estetických a odborných znalostí pro docílení viditelných a přetrvávajících výsledků vaší pleti.

IPL MEDFLASH – je unikátní přístroj, který se řadí mezi světovou špičku, umožňuje všechny druhy péče fototerapie. Komfort a efektivita jsou garantovány pro všechny aplikace. Integrované světelné boxy s filtry jsou mezinárodním patentem a umožňují využití přístroje pro všechny druhy péče, jakými jsou bezbolestné depilace, omlazení pokožky (ošetření vrásek a pigmentace), péče o aknózní pokožku a aplikace odstranění žilek. K dispozici jsou konzultace s našimi specialisty.

 

 

     

SQOOM ANTI AGING, NEXT LEVEL – klinicky testovaná a celosvětově uznávaná metoda. Unikátní
kombinace ionizace a ultrazvuku, která zabezpečí výživu do hloubky pokožky, hydrataci, lifting pleti, výplň rtů, redukci pigmentových skvrn, aplikaci kyseliny hyaluronové bez injekcí a bez bolesti.

Sqoom ošetření lifting a výživa / hydratace a pigmentace – transportuje účinné látky hluboko do pokožky bez injekcí a bez bolesti. Ošetření hloubkově hydratuje a zabezpečuje lifting vrásek.

MIKRODERMABRAZE – dokonalá pleť již po první návštěvě? Mikrodermabraze je pro vás to pravé.
Ošetří akné, zpevní pokožku, zjemní jizvy, vrásky či jiné nerovnosti a projasní vaši pleť.

         

Na průběh bezbolestné depilace pomocí unikátního přístroje IPL Medflash se můžete podívat zde: