Open Source Sofware

Kosmetika pro muže - Praha AQUAPALACE

Ošetření pro muže

Rezervace na recepci SPA - tel: +420 271 104 131 nebo +420 739 341 082 nebo e-mail: spa@aquapalace.cz

Relaxace a kosmetika už dávno nejsou jen doménou žen. I muži si čím dál více uvědomují, že při náročném pracovním vytížení si jejich tělo a pleť zaslouží prvotřídní péči. Vyberte si ze široké nabídky služeb profesionálních ošetření a kosmetiky pro muže.

Hloubková masáž celého těla – masérské techniky předloktím i rukama zaměřené na nejhlubší vrstvy svalů, jimiž dosáhneme skvělého uvolnění a regenerace.

Stress fighter rituál klidu – pro ty, kteří tvrdě pracují a potřebují v krátkém čase komplexně uvolnit stres a napětí. Jemný peeling a uvolňující
zábal s relaxační masáží hlavy uvolní psychiku. Celotělová masáž včetně masáže plosek nohou vonnými oleji s myorelaxačním účinkem k dokonalému uvolnění.

Partnerský balíček Antonius a Kleopatra – relaxační párová koupel s přísadou mořských solí a vonných esencí pokračující celotělovou relaxační aromatickou masáží nebo u 60minutového rituálu masáž zad a uvolňující masáž hlavy vitalizační alchymickou tinkturou.

Solution Techni Liss – efekt nové pleti – vyhlazující ošetření pro jemné i hluboké vrásky. Výjimečná péče s profesionálním peelingem s AHA kyselinami a reparační maskou obnovující rovnováhu, vhodná pro všechny typy pleti.

Čisticí a revitalizační ošetření – pro mastnou a problematickou pleť. Hloubkové čištění pleti, aplikace intenzivního regulačního korektoru, krémové a plastické masky. Ošetření reguluje produkci mazu a účinně bojuje proti komedonům, nedokonalostem pleti a zaníceným místům.

Express manikúra – Express manikúra pro muže i ženy zahrnuje úpravu nehtů, odstranění kůžiček v okolí nehtů a aplikaci krému.

Delux pedikúra – kosmetika pro vaše nohy – odstranění zrohovatělé kůže a mozolů, úprava nehtů a kůžiček kolem nehtů, peeling nohou, zábal, aplikace krému s masáží plosek.