Open Source Sofware

1. návštěva SPA - AQUAPALACE PRAHA

Ustanovení a podmínky

Rezervace na recepci SPA - tel: +420 271 104 131 nebo +420 739 341 082 nebo e-mail: spa@aquapalace.cz

Spa procedury jsou k dispozici denně od 9.00 do 21.00 hod.

Rezervace Spa procedur
Doporučujeme, abyste si vámi vybraný čas procedury zamluvili nejméně 24 hodin předem, aby tím byla zajištěna dostupnost služby. Rezervaci lze provést osobně na Spa recepci, telefonicky na tel. č. +420 271 104 131, popřípadě e-mailem na spa@aquapalace.cz.

Informace k rezervaci
Prosíme hosty o příchod do lázní 15 minut před procedurou, aby měli dostatek času se připravit. Našim vytíženým klientům zabezpečujeme přesný rozvrh, proto pozdní příchod bude omezený časem a benefity procedur. Terapie bude naúčtována v plné částce a bude ukončena v požadovaném čase s ohledem na zamezení nespokojenosti následujících klientů.

Využívání Spa prostor
Spa Aquapalace nabízí Spa procedury hotelovým i nehotelovým hostům. Hosté, kteří si rezervovali 60minutovou proceduru, mohou bezplatně využít před nebo po ní naši relaxační místnost a za zvýhodněnou cenu dokoupit pobyt v saunovém světě. S ohledem na pohodlí našich hostů nedoporučujeme před procedurou konzumaci alkoholu. Hosty pod vlivem alkoholických nápojů či drog máme s ohledem na bezpečnost právo odmítnout.

Členství Spa
Ve Spa Aquapalace máte možnost půlročního členství. Více informací na Spa recepci nebo na www.aquapalace.cz.

Skříňky a prádlo
Ve Spa Aquapalace se nacházejí pánské a dámské šatny se skříňkami. Ručníky, župany a pantofle jsou pro hosty ke Spa procedurám k dispozici  zdarma. Žádáme hosty, aby vkládali použité prádlo do košů k tomu určených. Spa Aquapalace nezodpovídá za předměty, jež byly ponechávány v šatních skříňkách. V případě potřeby či zájmu můžete u nás využít kamerami monitorovaný trezor na Spa recepci.

Využívání Privátního Spa
Privátní Spa je třeba rezervovat předem. Poskytujeme rezervace na 120 minut. Pokud si přejete prostor využívat po delší dobu, nabízíme vám  prodloužení o 30 minut za doplatek.

Věkové omezení
Berte prosím na vědomí, že z důvodů ochrany zdraví a bezpečnosti mohou využívat Spa prostory jen osoby starší 18 let. Osoby mladší než 18 let výlučně v doprovodu rodičů.

Pravidla oblékání
Nahota je ve společných prostorách Spa Aquapalace přísně zakázána; je možné využít prostěradel, ručníků a županů.

Servisní poplatek
Při každé proceduře má klient možnost nechat terapeutovi servisní poplatek – spropitné, které není zahrnuto v cenách našich procedur. DPH je již zahrnuto ve všech našich cenách.

Zrušení rezervace
Stornovat objednávku bez účtování poplatku je nutné minimálně 12 hodin předem. Zrušení rezervace méně než čtyři hodiny před plánovaným
využitím našich služeb bude účtováno 50 % dané částky. Plné zpoplatnění nastane v případě, že se klient nedostaví bez předchozího zrušení procedury.

Dárkové certifikáty
Bezkonkurenční dárek pro spa nadšence nebo pro ty, kdo se rádi nechávají hýčkat – dárkové certifikáty. Pro bližší informace kontaktujte Spa recepci,
která je vystaví na počkání.

Refundace a výměna
Neotevřené maloobchodní produkty mohou být vyměněny do 14 dní od nákupu, pokud jsou navráceny s originální stvrzenkou. Za dárkové certifikáty
žádnou refundaci nenabízíme a prodloužení umožňujeme za poplatek.