Open Source Sofware

Novinky ve Fitness Aquapalace Praha

Novinky

Rezervace na recepci FITNESS - tel: +420 271 104 132 nebo e-mail: fitness@aquapalace.cz

Nové kruhové tréninky!

Chceš se pořádně zapotit? Vyzkoušet nové cviky? Posunout svou výkonnost?

Tak neváhej a rezervuj si kruhový trénink pod vedením Vlaďky Krásové - IFBB Bikiny Pro.

Zacvič si u nás... 1.vstup platíme my!

Abyste si mohli naše fitness centrum vyzkoušet a rozhodnout se, zda k nám chcete chodit pravidelně, připravili jsme pro Vás, kteří nevědí, jak to u nás vypadá, akci, díky níž můžete získat první vstup zcela zdarma!

Jak na to, zjistíte zde.

Čas na nový šejkr :-)

Zakoupit je můžete na recepci našeho Fitness.

Pohybová školička

Zábavnou formou jsou zařazovány cviky, které podporují psychomotorický rozvoj dítěte. Tyto cviky volí kvalifikovaná lektorka dle zdravotního stavu a věkové kategorie dítěte.

Rozšiřujeme nabídku doplňků stravy

Vyzkoušejte ověřenou kvalitu pro váš trénink od legendy kulturistiky. 

Protein Levro Iso whey 1 drink 45 Kč
Protein Levro whey supreme 1 drink 40 Kč
Levro legendary mass „sachariďák“  1 drink 40 Kč
Levro pump 360g „nakopávač“ 1 drink 56 Kč
Tyčinka Levro supreme bar 80 g 59 Kč

 

Přinášíme revoluci ve cvičení - IMOOVE!

Imoove je moderní technologie pro sportovní trénink a rehabilitaci.

Imoove je prvním zařízením, které dokáže pracovat s celým tělem a stimulovat tak více než 95% svalové hmoty najednou. Počínaje vyhodnocovacími programy až k celkovému znovunabytí rovnováhy těla dokáže Imoove optimalizovat propriocepci, svalový obal a pohybovou koordinaci, a to vše na pouhých 4 m2.

Exkluzivní patent systému Allcare, elisférický pohyb, je kombinací více eliptických drah v části velké koule. Elisférický pohyb, odvozený od pozorování vzájemných pohybů obratlů, trojrozměrně ve spirálovitém a nelineárním pohybu znovu uvádí do pohybu svalové řetězce a klouby v celém těle. Různá nastavení vyvolávají proměnlivé elisférické pohyby související s proměnlivou polohou chodidel na desce.

Nové kardio trenažéry

Rozšířili jsme pro vás flotilu našich kardio trenažérů! Na strojích od značky Jacobs Ladder, které nově vlastníme si za mořem pochutnávají světové bikinářky jako je Ashley Kaltwasser, u nás je to třeba Vladimíra Krásová IFBB Pro Bikini.

Přijďte vyzkoušet nekonečný žebřík a nekonečné schody. Snadno a efektivně na nich mohou cvičit jak amatérští sportovci, tak i profesionální sportovci, či členové integrovaných složek záchranného systému.