Open Source Sofware

Novinky ve Fitness Aquapalace Praha

Novinky

Rezervace na recepci FITNESS - tel: +420 271 104 132 nebo e-mail: fitness@aquapalace.cz

Vyhlášení výsledků soutěže Shoď kila po Vánocích

Vyhlášení výsledků soutěže Shoď kila po Vánocích proběhne 9.3.2018 od 18:00 hod ve Fitness Aquapalace Praha.

V rámci vyhlašování pro Vás máme připravenou zdravou ochutnávku výrobků od společnosti Extrifit, který je zároveň hlavním produktovým partnerem této soutěže.

Ceny vítězům předá Sabina Pleváková – absolutní vítězka Mistrovství Evropy v kategorii žen do 160 cm v Santa Sussana ve Španělsku v roce 2016.

 

Shoď kila po Vánocích

Radost z pohybu a vyrýsované křivky ti vrátí zkušení trenéři. První lekci budeš mít zdarma!

Zapotíš se v supermoderním dvoupodlažním fitku, kde si každý najde svůj oblíbený pohyb.
Užiješ si cvičení v dostatečném prostoru, kde se nikdo na nikoho nemačká.
Tak se přijď podívat, omrknout stroje a pak už jen ke startu za skvělým pocitem ze shozených kil připravit, pozor, teď!

ESHOP

Zacvič si u nás... 1.vstup platíme my!

Abyste si mohli naše fitness centrum vyzkoušet a rozhodnout se, zda k nám chcete chodit pravidelně, připravili jsme pro Vás, kteří nevědí, jak to u nás vypadá, akci, díky níž můžete získat první vstup zcela zdarma!

Jak na to, zjistíte zde.

Čas na nový šejkr :-)

Zakoupit je můžete na recepci našeho Fitness.

Pohybová školička

Zábavnou formou jsou zařazovány cviky, které podporují psychomotorický rozvoj dítěte. Tyto cviky volí kvalifikovaná lektorka dle zdravotního stavu a věkové kategorie dítěte.

Přinášíme revoluci ve cvičení - IMOOVE!

Imoove je moderní technologie pro sportovní trénink a rehabilitaci.

Imoove je prvním zařízením, které dokáže pracovat s celým tělem a stimulovat tak více než 95% svalové hmoty najednou. Počínaje vyhodnocovacími programy až k celkovému znovunabytí rovnováhy těla dokáže Imoove optimalizovat propriocepci, svalový obal a pohybovou koordinaci, a to vše na pouhých 4 m2.

Exkluzivní patent systému Allcare, elisférický pohyb, je kombinací více eliptických drah v části velké koule. Elisférický pohyb, odvozený od pozorování vzájemných pohybů obratlů, trojrozměrně ve spirálovitém a nelineárním pohybu znovu uvádí do pohybu svalové řetězce a klouby v celém těle. Různá nastavení vyvolávají proměnlivé elisférické pohyby související s proměnlivou polohou chodidel na desce.

Nové kardio trenažéry

Rozšířili jsme pro vás flotilu našich kardio trenažérů! Na strojích od značky Jacobs Ladder, které nově vlastníme si za mořem pochutnávají světové bikinářky jako je Ashley Kaltwasser, u nás je to třeba Vladimíra Krásová IFBB Pro Bikini.

Přijďte vyzkoušet nekonečný žebřík a nekonečné schody. Snadno a efektivně na nich mohou cvičit jak amatérští sportovci, tak i profesionální sportovci, či členové integrovaných složek záchranného systému.