Open Source Sofware

Power plate - cvičení na strojích - Praha AQUAPALACE

Power plate

Rezervace na recepci FITNESS - tel: +420 271 104 132 nebo e-mail: fitness@aquapalace.cz

Nenechte si ujít hit mezi posilovacími stroji, který využívá zdokonalenou formu vibrací - trojrozměrnou vibrační technologii, která je v současnosti nejmodernější cvičební technikou.

Power Plate

 • Power plate umožňuje posilování s nízkým rizikem zranění úponů a zároveň menším rizikem svalových zranění, přičemž v mnoha případech navíc velmi snižuje čas potřebný k dosažení vytyčených cílů.
 • Trénink Power plate (doporučujeme 2-3 lekce za týden) má mnoho benefitů - umožňuje stejné výsledky při kratší době tréninku (cca 30 min) a zprostředkovává zlepšení v následujících případech:
  • zvýšení svalové síly, výbušnosti a odrazových schopností
  • pomoc při redukci celulitidy
  • zlepšení flexibility a rozsahu pohyblivosti
  • zlepšení rovnováhy a koordinace
  • zvýšení hustoty kostní tkáně
  • zvýšení hladiny hormonů, zejména testosteronu, růstového hormonu a serotoninu
  • zotavení a regenerace
  • zvýšení cirkulace krve
  • zlepšení nervosvalových funkcí
 • Zde se dozvíte rozvrh lekcí a můžete provést on-line rezervaci. Další kontakty: tel. 271 104 132, 739 341 081, fitness@aquapalace.cz.

Ačkoliv je Power plate určený širokému spektru uživatelů, nedoporučuje se při těchto zdravotních stavech a problémech: těhotenství, hluboká žilní trombóza, kardiovaskulární onemocnění, pooperační stav, stav po chirurgickém zákroku, umělé klouby, akutní kýly, onemocnění plotének, spondylolýza, těžká cukrovka, epilepsie, akutní zánětlivé onemocnění, těžké migrény, kardiostimulátor, nedávno aplikované nitroděložní tělísko, kovové čepy, šrouby apod., tumor, potíže se sítnicí. Kdykoli si nebudete jisti - předtím, než se rozhodnete Power plate používat, obraťte se na svého lékaře.

Ceník Power plate

Individuální lekce Skupinové lekce (max. pro dva klienty s trenérem)
popis cena (Kč) popis cena
1 lekce s trenérem 390,- 1 lekce s trenérem 245,- / osobu
10 lekcí s trenérem ** 3 500,-
1 lekce bez trenéra * 155,-

cvičební lekce trvá 30 minut

* po absolvování min. 5 lekcí s osobním trenérem Fitness Aquapalace Praha
** Za čipovou kartu je účtována vratná záloha 100 Kč. Záloha vám bude vyplacena zpět po vrácení nepoškozené čipové karty na pokladně Aquapalace Praha.

Klient si může Power plate zarezervovat max. na týden dopředu v neobsazených hodinách. Na recepci fitness centra je elektronický rezervační systém, kde musí klient vyplnit příjmení a telefonní kontakt. Pokud se klient na rezervovaný termín opakovaně (2x) bez omluvy nedostaví, nezíská již příště možnost si Power plate rezervovat. Bez rezervace je možné využít Power plate pouze tehdy, je-li v danou dobu volný. Zakoupením služby Power plate bez trenéra je klientovi aktivován čip na dobu 60 minut od průchodu přes turniket fitness centra po jeho návrat. Po překročení této doby bude klientovi účtován doplatek ve výši 170 Kč (vstupné do fitness centra).