Open Source Sofware

Diagnostika a analýza těla přístroji In Body 370 a Max Pulse

Diagnostika a analýza vašeho těla

Rezervace na recepci FITNESS - tel: +420 271 104 132 nebo e-mail: fitness@aquapalace.cz

Změřte si své tělo přístroji In Body 370 a Max Pulse

Chcete vědět, kolik procent vašeho těla tvoří aktivní hmota? Myslíte si, že máte dostatek svalů a akorát tuku? Víte, kolik kalorií spálíte v klidovém režimu? Vyzkoušejte diagnostiku těla na přístroji In Body 370. Jeho výsledky jsou velmi přesné a kromě tělesných proporcí se dozvíte, zda vám nechybí minerály, vitamíny či nemáte v těle příliš vody.


Jestliže chcete efektivně hubnout a vědět, na co přesně a jak se při svém tréninku zaměřit, přijďte si své tělo změřit na In Body 370. In Body 370 je nejnovější model tohoto přístroje pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Provádí tak komplexní a přesné měření, které zefektivní dodržování redukčního jídelníčku a pohybové aktivity. Samotná analýza trvá cca 35 sekund a z výsledků se mj. dozvíte, jak je na tom vaše tělo se svaly, tuky, minerály, proteiny, s vodou, jaká je hodnota bazálního metabolismu i jaké aktivity a v jakém množství jsou pro vás vhodné tak, aby vaše tělo mělo nejen zdravé vnější proporce, ale i vnitřní složení.

Proč se nechat změřit na In Body?

Měření tělesného složení je důležité pro odhalení možných zdravotních rizik pro osoby,  které se snaží redukovat svou váhu a tělesný tuk. Jde tedy o prevenci, ale také o nastavení individuálního jídelníčku a efektivního tréninkového plánu, aby tělo skutečně shazovalo tuky a zároveň nechyběly důležité vitamíny a minerály. Diagnostika je rovněž vhodná pro obecné povědomí o tom, v jaké tělesné kondici se naše tělo právě nachází.

Doplňte své vyšetření hodnotami z přístroje Max Pulse

Vyšetření na přístroji Max Pulse je vhodné jako doplnění analýzy složení těla přístrojem In Body 370. K péči o zdraví patří i zdravé srdce a oběhový systém. Zvlášť jestli sportujete, neměli byste tuto složku zanedbávat. Diagnostikou na přístroji Max Pulse zjistíte svoji tepovou frekvenci, stáří a funkčnost cév, vyváženost autonomního nervového systému i míru hladiny fyzického a psychického stresu a jeho odolnosti.

Přístroj je určený pro neinvazní vyšetření variability srdeční frekvence (HRV) a pro kvantitativní hodnocení autonomního nervového systému (ANS) včetně zhodnocení průchodnosti cév.

Odhalte přesné složení svého těla. Zjistěte rozložení svalů a tuků v jednotlivých částech těla a jejich množství. Ověřte si správné hodnoty bílkovin, minerálů a vody v těle. Zjistěte vaši ideální váhu s ohledem na množství tuků, svalů a hustotu kostí, a odhalte riziko obezity. Měření na In Body 370 vám představí vaše tělo v jeho opravdové podobě. Zdraví není jen to, co nás nebolí...

Zaujaly vás tyto informace?

Přečtěte si více na: http://www.fitnessaquapalace.cz/diagnostika anebo se můžete rovnou objednat na vyšetření za asistence našeho vyškoleného personálu.