Open Source Sofware

O nás - AQUAPALACE PRAHA

O nás

Aquapalace Balneo & Medical je špičkové nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitace. Rehabilitační péči zajišťují lékaři a fyzioterapeuti. V Balneo&Medical se provádí diagnostika, rekondiční cvičení, vodoléčba, masáže nebo speciální lázeňské procedury.

K vyšetření lékařem a zahájení léčby u nás zpravidla dochází již do 48 hodin, a to v návaznosti na ordinačních hodinách našich lékařů. Každá rehabilitace začíná důkladným vyšetřením rehabilitačním lékařem, který zhodnotí váš zdravotní stav a stanoví rehabilitační léčebný program. V případě, že jste si rehabilitační program vybrali sami, lékař provede jeho korekci či individuální doporučení. Na závěr bude provedeno výstupní lékařské vyšetření sloužící ke zhodnocení rehabilitace a k doporučení dalšího léčebného režimu.

Toužíte po návratu k původnímu zdravotnímu stavu? Jste ve stresu z přepracování nebo vnímáte, že vaše tělo stárne?

Potom je naše zdravotnické zařízení Balneo & Medical přesně tím místem, kde se podobných obtíží zbavíte příjemnou a přirozenou cestou.

 

FAQ

Kdo nás může navštívit?
Naše zdravotnické zařízení je vhodné pro každého, kdo trpí potížemi následkem úrazu, chronickými bolestmi nebo kdo je ve stresu z přepracování.

Budu si léčbu u vás vůbec moct dovolit? Lze ji hradit i z veřejného zdravotnictví?
Ano, samozřejmě. Mezi pacienty neděláme rozdíly. Máme uzavřené smlouvy s nejčastějšími zdravotními pojišťovnami v České republice. Osobní přístup ke každému pacientovi je pro nás naprosto klíčový.

V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?
Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní.

Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?
Ano, můžete. Stačí, když se telefonicky objednáte. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky nejmodernější terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následná rehabilitace sestavená přímo Vám na míru, pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů.