Open Source Sofware

Nejčastější dotazy - AQUAPALACE PRAHA

Nejčastější dotazy

Rezervace na recepci Balneo a Medical - +420 702 292 581 nebo e-mail: lazne@aquapalace.cz

Nejčastější dotazy:

  • Kdo nás může navštívit?

Naše zdravotnické zařízení je vhodné pro každého, kdo trpí potížemi následkem úrazu, chronickými bolestmi nebo je ve stresu z přepracování.

  •  Budu si léčbu u vás vůbec moci dovolit? Lze ji hradit i z veřejného zdravotnictví?

Ano, samozřejmě. Mezi pacienty neděláme rozdíly. Balneo&Medical spolupracuje se šesti zdravotními pojišťovnami České republiky a jestli jste klientem našich smluvních pojišťoven, máte u nás zvýhodněné ceny za léčbu. Ceník služeb naleznete na zde.

  • Mám akutní bolesti zad. Mohu se objednat rovnou k vám?

Ano, můžete. Stačí, když se telefonicky objednáte. Na akutní bolesti zad se dokonce specializujeme. Díky erudované terapii Vám dokážeme velice rychle ulevit od bolesti. Následná rehabilitace sestavená přímo Vám na míru, pak pomůže vyléčit skutečnou příčinu problémů. V Balneo medical ordinujeme denně až do 21:00.

  • V čem se odlišujete od ostatních? Proč se mám léčit právě u vás?

Vždy hledáme skrytý původ nemoci či problému. Náš přístup je celostní a pohled na pacienta komplexní. Osobní přístup ke každému pacientovi je pro nás naprosto klíčový.  Když vás například trápí bolesti a omezení pohybu způsobené blokádou zad, fyzioterapeut použije specifickou mobilizaci – uvolnění a odblokování postiženého místa. Avšak blokáda má většinou skrytou příčinu a proto se snažíme společně přijít na to, co daný problém zapříčinilo. Pátráme tedy po propojení mezi interními problémy nebo i po tom, jaké je vaše pracovní prostředí. Pokud například pracujete v kanceláři, doporučíme vám, jak správně sedět. Zjistíte, v jaké výšce byste měli mít počítač a také, že je dobré se v průběhu pracovní doby protáhnout. To vše proto, aby se předcházelo dalším problémům se zády.

Toužíte po návratu k původnímu zdravotnímu stavu? Jste ve stresu z přepracování nebo vnímáte, že vaše tělo stárne? Potom je naše zdravotnické zařízení Balneo & Medical přesně tím místem, kde se podobných obtíží zbavíte příjemnou a přirozenou cestou.