Open Source Sofware

Relaxační centrum - Aquapalace Praha

Relax

Úkolů máme tisíce, zdraví jen jedno. Současná doba náš organismus a psychiku extrémně vytěžuje – a proto bychom měli co nejčastěji do programu dne zařazovat jak tělesné a duševní uvolnění či relaxaci, tak cvičení a pohyb.

Dětský koutek

Zvolte vaši oblíbenou relaxaci

Relaxační centrum v Aquapalace

V Aquapalace objevíte velmi rozsáhlou řadu relaxačních praktik a přístupů, které efektivně pomáhají předcházet stresovým situacím či dokonce eliminovat jejich následky. Nabízíme osvědčené, tisíce let staré techniky z mnoha světových kultur a dějinných období, od lázní starého Říma až po metody z Orientu a daleké Asie.

Radost uděláme i těm, pro které je největším relaxem kondiční posilování - naše špičkově vybavené fitness patří k nejmodernějším v republice.

V našem relaxačním centru najdete i zdravotnické zařízení, které vám pomůže při zotavení organismu po operaci a při potížích pohybového aparátu. Jeho největší přednost? Rehabilitace a fyzioterapie provádíme bez dlouhých čekacích lhůt, 7 dní v týdnu. Do lázní už nemusíte s kufry!

Projděte si naše stránky a dopřejte tělu, po čem touží. Připočtete-li k našim službám skvělé zázemí, vyškolený personál, dlouhou otevírací dobu a snadnou dopravní přístupnost, lehce zjistíte, že je vždy důvod relaxovat u nás!