Open Source Sofware

Kursy nurkowania - z przyrządami - AQUAPALACE Praga

Z przyrządami

PŘIJÍMÁME ZÁJEMCE DO KURZŮ PŘÍSTROJOVÉHO POTÁPĚNÍ – ZÍSKÁTE U NÁS ZÁKLAD PRO LICENCI OWD POTÁPĚČE LEVEL I – POTOPÍTE SE S PŘÍSTROJEM AŽ DO HLOUBKY 8 M !

Pristrojove potapeni

Kurz přístrojového potápění OWD (= Open Water Diver) v rozsahu 20 + 3 hodin. 20 hodin splníte v prostředi Aquapalace Praha, +3 hodiny praktického ponoru do větší hloubky (až 18 metrů) Vás čeká ve venkovní potápěčské lokalitě v ČR.

CENA:

  • w droze porozumienia

Cena již zahrnuje kompletní výstroj včetně ABC, vzduch, pronájem bazénu, učebnici v českém jazyce, pracovní sešit, deníček s tabulkou, potvrzení k dokončení certifikace.

TERMÍNY KURZŮ:

podle dohody na uvedených kontaktech

Informace ke kurzu OWD

Věk od 10 let, max. hloubka do 18 metrů.

Teorie 10 hodin - základy fyziky, biologie, potápěčské techniky, zdravovědy formou diskuze a videa. K dispozici budete mít kvalitní studijní materiál v českém jazyce.

Praxe 10 hodin - s naší výstrojí si vyzkoušíte všechny dovednosti nutné pro zvládnutí ponorů na volné vodě a "osaháte si" různé druhy výstroje. To vše pod dozorem kvalifikovaných instruktorů v bazénu.

Pro závěrečné ponory v rozsahu 3 hodin na volné vodě si můžete zvolit 2 varianty

  • podniknete své první ponory v našich lomech či řekách
  • dokončíte svou kvalifikaci kdekoli v certifikovaném centru potápění SSI

Co získáte

  • naučíte se bezpečně potápět s přístrojem
  • základní průpravu pro mezinárodní plastovou kvalifikační kartičku SSI

SSI Scuba Schools International je jedna z největších a nejznámějších potápěčských asociací ve světě. SSI byla založena v roce 1970 v Americe a do dnešní doby se rozšířila do celého světa a stala se vysokou mezinárodní autoritou v potápění. Systém SSI umožňuje certifikovaným potápěčům, aby si mohli bezpečným a pohodlným způsobem obnovit své potápěčské znalosti.

Kurzy probíhají v celém rozsahu 20 hodin v Aquapalace Praha. Máte-li zájem volejte na + 420 271 104 214 nebo +420 739 341 056 nebo nám napište na novak@aquapalace.cz.