Open Source Sofware

Vodní hlídka - brigáda - Volná místa - nabídka zaměstnání - AQUAPALACE PRAHA

Vodní hlídka - brigáda

Pozice vodní hlídka je pro aktivní a sportovně založené muže i ženy.

Požadujeme

Náplň práce:

  • Usměrňování návštěvníků na startech tobogánů
  • Kontrola úklidu, saun, lehátek
  • Rovnání pneumatiček
  • Vizuální kontrola bezpečnosti atrakcí před provozem
  • A další úkoly :-)

Požadujeme:

  • Minimální věk 16 let
  • Týmového ducha
  • Základní znalost AJ nebo NJ
  • Nebát se komunikace s lidmi
  • Umět zachovat klidnou hlavu

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení – 90Kč/hod.
  • Volné vstupy do vodního světa a fitness, zaměstnanecké stravování, doprava Aquabusem na/z Opatova nebo Chodova
  • Zázemí a stabilitu silné finanční skupiny
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu prosím vyplňte tento formulář

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB
Položky označené * jsou povinné.
Pondělí
Kalendář akcí více
23.10.2017