Open Source Sofware

Specialista Back office - Volná místa - nabídka zaměstnání - AQUAPALACE PRAHA

Specialista Back office

Pro posílení obchodního týmu hledáme Back office specialistu.

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání
  • praxe s telefonickým plánováním schůzek (z call centra, z obchodní činnosti, apod.)
  • uživatelské dovednosti na PC (MS Office, Outlook apod.)
  • příjemné vystupování
  • komunikační a organizační schopnosti
  • zájem učit se novým věcem
  • spolehlivost a pečlivost

Náplň práce:

  • plánování schůzek obchodníkům
  • vyhledávání nových klientů
  • nabízení produktů AQP
  • administrativa (objednávky, smlouvy)
  • prezentace pro Obchodní zástupce

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání v ryze české společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • přátelské prostředí
  • motivační platové ohodnocení + prémie za dosažené cíle
  • zajímavé zaměstnanecké výhody pro celou rodinu (volné vstupy do AQP, fitness, doprava aquabusem z Opatova nebo Chodova zdarma, firemní stravování atd.)
  • práce v režimu krátký dlouhý týden

V případě zájmu prosím vyplňte tento formulář

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB
Položky označené * jsou povinné.
Pátek
Kalendář akcí více
24.11.2017