Open Source Sofware

Senior účetní - Volná místa - nabídka zaměstnání - AQUAPALACE PRAHA

Senior účetní

Pro posílení accounting týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Senior účetní.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v účetnictví na pozici hlavní účetní nebo senior účetní (zkušenost s vedením lidí)
  • výborná znalost českých účetních standardů a české daňové legislativy
  • znalost práce na PC
  • samostatnost, pečlivost, flexibilita

Náplň práce:

  • vedení týmu účetního oddělení
  • odpovědnost za vedení účetnictví dle českých účetních standardů
  • pravidelné měsíční závěrkové práce
  • správa pohledávek a závazků
  • roční účetní závěrka, příprava statutárních výkazů

Nabízíme

  • práci v úspěšné prémiové společnosti
  • širokou paletu benefitů (firemní stravování, volné vstupy do aquaparku, fitness, sauny, solária, plaveckých bazénů, zvýhodněné ceny za SPA procedury a osobního trenéra atd.) i pro své blízké
  • doprava zdarma firemním autobusem z metra Opatov/Chodov (pravidelná linka pouhých 7 minut do/z Aquaparku)
  • širokou škálu nabídky školení
  • firemní akce
  • příjemné neformální pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • možnost karierního růstu
  • možnost nástupu – ihned
  • mobilní telefon
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

V případě zájmu prosím vyplňte tento formulář

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB
Položky označené * jsou povinné.
Pátek
Kalendář akcí více
24.11.2017