Open Source Sofware

Obsluha saunové recepce a saunového centra (saunér / saunérka) - Volná místa - nabídka zaměstnání - AQUAPALACE PRAHA

Obsluha saunové recepce a saunového centra (saunér / saunérka)

Pro posílení stávajícího týmu Aquapalace Prague hledáme uchazeče na pozici Obsluha saunové recepce a saunového centra (saunér / saunérka)
(HPP i DPP)

Náplň práce:

  • komunikace s klienty
  • práce na recepci
  • zajištění a provádění saunových ceremoniálů
  • kontrola saunového centra
  • spolupráce na zajištění chodu saunového centra
  • příprava a odborné ošetřování saun před provozem
  • úklid saun před provozem
  • práce ranní / odpolední směny

Požadujeme

  • příjemné vystupování
  • pracovitost
  • flexibilita (pokrývání směn)
  • samostatnost
  • odpovědnost
  • fyzická zdatnost (práce v prostorách saun, zvýšené teplota vzduchu)
  • praxe v oboru není podmínkou, ale výhodou
  • anglický, německý nebo ruský jazyk - výhodou

Nabízíme

  • širokou paletu benefitů (firemní stravování, volné vstupy do aquaparku, fitness, sauny, zvýhodněná cena solária, plaveckých bazénů, zvýhodněné ceny za SPA procedury a osobního trenéra atd.) i pro své blízké
  • doprava zdarma firemním autobusem z metra Opatov/Chodov (pravidelná linka pouhých 7 minut do/z aquaparku)
  • vzdělávací kurzy, školení
  • firemní akce
  • příjemné neformální pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • zajímavá a nevšední pracovní náplň
  • možnost reprezentace firmy na soutěžích

V případě zájmu prosím vyplňte tento formulář

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB
Položky označené * jsou povinné.
Středa
Kalendář akcí více
25.04.2018