Open Source Sofware

OBSLUHA RESTAURACE - Volná místa - nabídka zaměstnání - AQUAPALACE PRAHA

OBSLUHA RESTAURACE

Hledáme aktivní kolegy, kteří chtějí pracovat v atraktivním prostředí nově otevřené restaurace.

Požadujeme

Náplň práce:

  • příprava bufetů a distribuce zboží k prodeji
  • vlastní výdej nabízených teplých pokrmů
  • průběžné doplňování jak teplých tak i studených pokrmů a salátů
  • podpora doplňkového prodeje
  • odpovědnost za finanční hotovost (úhrada na pokladně)
Požadujeme:
  • vstřícný a přítelský přístup k hostům
  • organizační schopnosti
  • zodpovědnost
  • chuť prodávat

Nabízíme

  • perspektivní a stabilní zaměstnání v příjemném prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení a zajímavé bonusy a zaměstnanecké benefity (volné vstupy do aquaparku a fitness, firemní stravování, doprava z / na Opatov, Chodov ZDARMA)
  • možnost školení a dalšího odborného vzdělávání

V případě zájmu prosím vyplňte tento formulář

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB
Položky označené * jsou povinné.
Neděle
Kalendář akcí více
22.10.2017