Open Source Sofware

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - Volná místa - nabídka zaměstnání - AQUAPALACE PRAHA

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Do našeho obchodního týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici "Obchodní zástupce".

Požadujeme

Náplň práce:

  • obchodní aktivity - nové akvizice, udržení a opečovávání stávající klientely
  • cestování, prezentace na veletrzích
  • evidence a reporting obchodních aktivit
  • spolupodílení se na zacílení a realizaci marketingových podpůrných aktivit
Požadujeme:
  • zkušenosti z aktivního prodeje min. 2-3 roky
  • prozákaznicky orientovaný přístup
  • obchodní přístup a „tah na branku“
  • výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • samostatnost, dynamičnost a schopnost prosadit se
  • schopnost efektivně plánovat a pracovat se zdroji
  • komunikativní znalost AJ
  • ŘP – aktivní řidič

Nabízíme

  • práce na ŽL
  • zajímavé firemní zaměstnanecké výhody pro Vás i Vaši rodinu
  • výši svého platu ovlivníte sami díky poctivému proviznímu systému
  • možný profesní růst v rámci úspěšné, expandující společnosti
  • odborná a jazyková školení
  • závodní stravování
  • doprava zdarma z metra Opatov a částečně z metra Chodov našim Aquabusem, volné vstupy do AQP i fitness

V případě zájmu prosím vyplňte tento formulář

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB
Položky označené * jsou povinné.
Úterý
Kalendář akcí více
27.06.2017