Open Source Sofware

Kuchař / Kuchařka - Volná místa - nabídka zaměstnání - AQUAPALACE PRAHA

Kuchař / Kuchařka

Pro posílení našeho týmu hledáme Kuchaře / Kuchařky.

Požadujeme

Náplň práce:

příprava teplých a studených pokrmů
dodržování technologie přípravy
expedice pokrmů
skladování pokrmů
skladování potravin, sledování lhůt trvanlivosti
spolupráce při vypracování objednávek potravin

Koho hledáme:

člověka, který je vyučen v oboru kuchař/ka, je znalý zásad HACCAP a má proaktivní přístup k úkolům a zájem o práci
kolegu, který dodržuje hygienické předpisy v celém procesu zpracování surovin

Nabízíme

práci v úspěšné prémiové společnosti
širokou paletu benefitů (firemní stravování, volné vstupy do aquaparku, fitness, sauny, solária, plaveckých bazénů, zvýhodněné ceny za SPA procedury a osobního trenéra atd.) i pro své blízké
doprava zdarma firemním autobusem z metra Opatov/Chodov (pravidelná linka pouhých 7 minut do/z Aquaparku)
širokou škálu nabídky školení
firemní akce
příjemné neformální pracovní prostředí v přátelském kolektivu
možnost karierního růstu

V případě zájmu prosím vyplňte tento formulář

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB
Položky označené * jsou povinné.
Pátek
Kalendář akcí více
24.11.2017