Open Source Sofware

Junior účetní - Volná místa - nabídka zaměstnání - AQUAPALACE PRAHA

Junior účetní

Pro posílení accounting týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Junior účetní.

Požadujeme

  • znalost účetní a daňové problematiky (alespoň základní povědomí o DPH)
  • fakturace (vystavování faktur, účtování vystavených a došlých faktur)
  • účtování bankovních výpisů
  • příprava a účtování interních dokladů
  • výpomoc při závěrkových operacích
  • podpora účetního a controllingového oddělení
  • uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel)

Náplň práce:

Nabízíme

  • širokou paletu benefitů (firemní stravování, volné vstupy do aquaparku, fitness, sauny, solária, plaveckých bazénů, zvýhodněné ceny za SPA procedury a osobního trenéra atd.) i pro své blízké
  • doprava zdarma firemním autobusem z metra Opatov/Chodov (pravidelná linka pouhých 7 minut do/z Aquaparku)
  • vzdělávací kurzy, školení
  • firemní akce
  • příjemné neformální pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • smlouvu na HPP s dobou neurčitou

V případě zájmu prosím vyplňte tento formulář

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB
Položky označené * jsou povinné.
Úterý
Kalendář akcí více
12.12.2017