Open Source Sofware

BARMAN/KA - Volná místa - nabídka zaměstnání - AQUAPALACE PRAHA

BARMAN/KA

Pro posílení stávajícího týmu v aquaparku hledáme uchazeče na pozice barmanů.

Požadujeme

Náplň práce:

  • obsluha na barech
  • příprava kávy a míchaných nápojů
  • komunikace s hostem
  • základní znalost míchaných nápojů a kávových specialit výhodou
  • výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování,  prozákaznikcá orientace
  • zkušenost z barového provozu podmínkou
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou

Očekáváme spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a kreativitu.

Nabízíme

  • perspektivní a stabilní zaměstnání v příjemném prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení a zajímavé zaměstnanecké výhody pro celou rodinu v hodnotě až 10.000Kč (volné vstupy do AQP a fitness, doprava z metra Opatov / Chodov zdarma a mnoho dalších)
  • možnost dalšího školení a odborného vzdělávání

V případě zájmu prosím vyplňte tento formulář

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB
Položky označené * jsou povinné.
Úterý
Kalendář akcí více
19.09.2017