Open Source Sofware

Banketní číšník & koordinátor Hotel - Volná místa - nabídka zaměstnání - AQUAPALACE PRAHA

Banketní číšník & koordinátor Hotel

Pro posílení týmu hledáme Banketního číšníka &  koordinátora (HPP či DPP).

Požadujeme

vyučení v oboru a praxi na obdobné pozici výhodou
komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
fyzickou odolnost
spolehlivost a flexibilitu
orientaci na zákazníka
příjemné vystupování

Náplň práce:

příprava konferenčních a školících prostor (set-up)
komunikace s hostem&klientem
dohled nad průběhem akcí
obsluha v rámci konferenčního baru
zabezpečení kávových přestávek a následný debaras
koordinace práce brigádníků a studentů na praxi

Nabízíme

práci v úspěšné prémiové společnosti
širokou paletu benefitů (firemní stravování, volné vstupy do aquaparku, fitness, sauny, solária, plaveckých bazénů, zvýhodněné ceny za SPA procedury a osobního trenéra atd.) i pro své blízké
doprava zdarma firemním autobusem z metra Opatov/Chodov (pravidelná linka pouhých 7 minut do/z Aquaparku)
širokou škálu nabídky školení
firemní akce
příjemné neformální pracovní prostředí v přátelském kolektivu
možnost karierního růstu

V případě zájmu prosím vyplňte tento formulář

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB
Položky označené * jsou povinné.
Pátek
Kalendář akcí více
24.11.2017