Open Source Sofware

Asistent/ka v marketingu - DPP - Volná místa - nabídka zaměstnání - AQUAPALACE PRAHA

Asistent/ka v marketingu - DPP

Do marketingového týmu hledáme kolegu/kolegyni.

Požadujeme

  • velmi dobrá znalost práce s PC
  • znalost MS Office – především PowerPoint
  • samostatnost, flexibilita, ochota učit se a rozvíjet
  • pozitivní myšlení a loajalita
  • zodpovědný a proaktivní přístup

Náplň práce:

  • příprava prezentací
  • kompletace a evidence smluv
  • drobná administrativa spojená s chodem oddělení

Nabízíme

  • práci v úspěšné prémiové společnosti
  • širokou paletu benefitů (firemní stravování, volné vstupy do aquaparku, fitness, sauny, solária, plaveckých bazénů, zvýhodněné ceny za SPA procedury a osobního trenéra atd.) i pro své blízké
  • doprava zdarma firemním autobusem z metra Opatov/Chodov (pravidelná linka pouhých 7 minut do/z Aquaparku)
  • firemní akce
  • příjemné neformální pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • možnost kariérního růstu

V případě zájmu prosím vyplňte tento formulář

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB
Položky označené * jsou povinné.
Středa
Kalendář akcí více
17.01.2018