Open Source Sofware

Základní tiskové informace o AQUAPALACE Praha

Základní tiskové informace

AQUAPALACE PRAHA

Zábava, relaxace, zdraví, krása, vitalita – vše pod jednou střechou Aquapalace Praha!

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu.

Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě. Prostor pro relaxaci hledejte v rozsáhlém saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun a římských lázní v České republice. O vaše zdraví a vitalitu se postaráme v moderním fitness a nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o vaši krásu v příjemném prostředí našeho spa. Nabídku služeb Aquapalace Praha doplňuje přilehlý čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Unikátní vodní svět Aquapalace Praha

o rozloze 9 150 m2 je největším aquaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý, od milovníků adrenalinu, přes vyznavače mořského vlnobití, až po jedince, kteří preferují kondiční plavání a relaxaci.

Palác dobrodružství

je se svými tobogány či space-bowlem určen převážně milovníkům adrenalinu. Najdete zde 5 tobogánů, 3 skluzavky a spacebowl. V paláci dobrodružství startuje také dravá divoká řeka, jejíž koryto vás unese do venkovní částí areálu.

Palác pokladů

je cílený především na rodiny, které využijí bazén s umělým vlnobitím či několik brouzdališť a skluzavek pro nejmenší návštěvníky. Nechybí zde oblíbené dětské vodní hřiště a vrak pirátské lodi.

Palác relaxu

je určený pro odpočinek. Kromě bazénu pro kondiční plavání nabízí také několik typů vířivek a relaxační zóny s lehátky.

Čestlický aquapark nabízí i netradiční zábavu – v areálu se nachází mimo jiné potápěčská jáma s hloubkou osm metrů či korálový bazén, jehož částečně prosklené stěny sousedí přímo s akvárii s exotickými druhy ryb. Do budoucna se budete moci znovu těšit i na nové žraloky. 

Vstupné do Vodního světa je během pracovních dní od 120,- Kč za hodinu, o víkendech od 150,- Kč. Děti do výšky 100 cm mají vstup zdarma, pro rodiny s dětmi je v nabídce zvýhodněné vstupné.

Provozovatelé však myslí i na ty, kterým se zrovna do vody nechce, a to s další nabídkou vyžití v saunách, spa a wellness centru nebo ve fitness.

Rozsáhlý saunový svět Aquapalace Praha

tvoří rozsáhlý komplex celkem čtrnácti různých druhů saunovacích kabin. Saunový svět je dělen na finské sauny, římské lázně a venkovní část s méně obvyklými saunami. Rozmanité druhy prohříváren jsou doplněny o celou řadu ochlazovacích, masážních i aromatických sprch, ochlazovacích bazénků a vířivek. Prostor pro nezbytnou relaxaci nabízejí odpočívárny s lehátky a útulný sauna bar.

Luxusní spa a wellness centrum Aquapalace Praha

Pro milovníky relaxace je k dispozici rovněž útulné spa a wellness centrum, které kromě obvyklých ošetření jako jsou kosmetika, tělová ošetření, základní masáže, solárium či manikúra nabízí také unikátní procedury jako hammam, rassoul, balneoterapeutické procedury a celou řadu speciálních masáží vonnými oleji, lávovými kameny, čokoládou a podobně. Pro uzavřenou společnost nabízíme celkem tři druhy a velikosti privátních saun s vířivkami.

Moderní dvoupodlažní fitness centrum Aquapalace Praha

se nachází přímo ve vstupní hale Aquapalace Praha. Toto prostorné fitness disponuje ve spodním podlaží rozsáhlou kardiozónou s řadou známých i nejnovějších a méně obvyklých kardiotrenažérů značky Technogym. Horní podlaží pak tvoří samotné fitness vybavené opět moderními stroji a posilovacími lavicemi Technogym. Nechybí VIP zóna, strečinková zóna, aerobní sály a sál na indoor cycling.

Aquapalace Praha je dobře dostupný pro Pražany, obyvatele středních Čech i pro návštěvníky z jiných regionů. Nachází se v areálu obchodní zóny Průhonice – Čestlice, která je jen šest kilometrů po dálnici D1 ve směru z Prahy do Brna. Areál Aquapalace Praha disponuje dvěma parkovacími domy s kapacitou přes 600 parkovacích míst pro osobní automobily a také devíti stáními pro autobusy. Návštěvníci mohou využít také speciálního autobusového spoje AQUABUS, který jezdí denně každou hodinu zdarma od metra Opatov.

Otvírací hodiny areálu jsou od pondělí do neděle od 10:00 do 22:00 hodin.

Provozovatelem sportovně-relaxačního komplexu a největšího aquaparku ve střední Evropě - Aquapalace Praha je společnost GMF Aquapark Prague, a.s.

GMF Aquapark Prague, a.s. je joint venture české společnosti SPGroup, a.s. a německého GMF GmbH& Co KG. Společnost GMF GmbH & Co KG aktuálně provozuje přes dvacet vodních areálů a termálních lázní po celém Německu a expanduje do České republiky, Švýcarska či Polska.

Aquapalace Praha byl slavnostně otevřen dne 7.5. 2008 a od té doby je cílem tisíců návštěvníků z celé České republiky i okolních zemí.

Pondělí
Kalendář akcí více
21.05.2018