Open Source Sofware

Valentýnská romantika v AQUAPALACE PRAHA - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Valentýnská romantika v AQUAPALACE PRAHA

Sobota
7
úno 2009

Letošní únor bude v čestlickém AQUAPALACE PRAHA ve znamení romantiky. Kromě zábavy a relaxace ve Vodním a Saunovém světě je pro zamilované připravena celá řada speciálních akcí, které nadchnou všechny romantické duše.

Pokud hledáte místo, kde byste se svou drahou polovičkou chtěli strávit romantický večer, z únorové nabídky AQUAPALACE PRAHA si určitě vyberete. Jestli jste v tomto největším zábavním vodním a relaxačním světě v České republice nikdy nebyli, můžete vyzkoušet hned 7. února saunování při svíčkách. Sobotní noc tak prožijete v teple, za svitu svíček, doprovodu relaxační hudby a saunových ceremoniálů. Program je připraven od 20,00 do 24,00 hod. za speciální vstupné 300 Kč za osobu.

V případě, že byste rádi svého partnera překvapili neotřelou valentýnskou oslavou, můžete ho pozvat na Valentýnskou párty, která ve Vodním světě v AQUAPALACE PRAHA začíná 14. února už v 19,00 hod. Za zvýhodněné vstupné (pár zaplatí pouze vstupné za cenu jednoho) si můžete zatančit za zvuku romantické hudby, za svitu svíček se houpat ve vlnách divoké nebo pomalé řeky anebo soutěžit a vyhrát v některé z organizovaných soutěží.

Máte rádi romantiku a zároveň zábavu v širším kolektivu? Pak vás určitě zaujme Aquaparty, kterou AQUAPALACE PRAHA připravil ve spolupráci s libimseti.cz. V pátek 23. ledna a v pátek 20. února se můžete těšit na pětihodinovou hudební a laserovou show doplněnou o řadu soutěží. Pro ty, kdo mají vlastní registraci na seznamovacím portále libimseti.cz, je připravené zvýhodněné vstupné.

Měsíc romantiky snad nemůže uzavřít jiná akce než je koupání při svíčkách. Zamilovaných pohledů, relaxační hudby a tlumeného světla z mihotavých plamínků svíček si můžete užít v sobotu 28. února od 20,00 do 23,00 hod. ve Vodním světě AQUAPALACE PRAHA.

Kompletní přehled pořádaných akcí a nabízených služeb AQUAPALACE PRAHA najdete na www.aquapalace.cz.

Sobota
Kalendář akcí více
26.05.2018