Open Source Sofware

V největším aquaparku u nás se sejdou naháči z celé ČR - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

V největším aquaparku u nás se sejdou naháči z celé ČR

Sobota
24
led 2009

V sobotu 24. ledna se v největším aquaparku v ČR – AQUAPALACE PRAHA, který se nachází na 6. km dálnice D1 v Komerční zóně Průhonice – Čestlice u Prahy, sejdou naháči z celé republiky. Tento den se v jeho prostorách uskuteční již druhá naturistická párty od otevření tohoto zařízení, která nese výstižný název - Noc naturistů aneb koupání bez plavek. Minulé akce se zúčastnilo více jak 400 návštěvníků ze všech koutů ČR a nechyběli ani zahraniční turisté. Party začíná ve 20:00 a končí ve 23:00 hodin. Pro návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program.

AQUAPALACE PRAHA již podruhé od svého otevření přivítá v sobotu 24. ledna od 20:00 do 23:00 hodin návštěvníky z celé republiky na naturistické party. Na první akci tohoto druhu, konané v říjnu loňského roku, se sešlo více jak 400 naháčů nejen z České republiky, ale také ze zahraničí. Pro návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program v podobě živé hudby, možnosti vyzkoušet si aquazorbing, soutěže o nejhezčí pomalované tělo smývatelnými barvami apod. „Na základě velkého úspěchu první Noci naturistů jsme se rozhodli pro její zopakovaní a v budoucnu máme v plánu v těchto akcích pokračovat,“ říká Ing. Radek Steinhaizl, generální ředitel AQUAPALACE PRAHA a dodává: „Věříme, že si návštěvníci koupání bez plavek u nás užijí a budou se dobře bavit.“

Pro tuto akci je připravena speciální cena vstupného ve výši 200,- Kč pro dospělého a 120,- Kč pro dítě. Tato cena zahrnuje také vstup do Saunového světa, jehož součástí je celkem 12 druhů saun.

Více informací o AQUAPALACE PRAHA najdete na www.aquapalace.cz.

Sobota
Kalendář akcí více
26.05.2018