Open Source Sofware

Středeční bouřka v Čestlicích provoz Aquapalace Praha neomezila - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Středeční bouřka v Čestlicích provoz Aquapalace Praha neomezila

Neděle
2
srp 2009

Praha, 2. července 2009 – Lokální bouřka, která se ve středu 1. července kolem 19. hodiny přehnala nad středními Čechami, provoz aquaparku v Čestlicích neohrozila.

Velké množství srážek, které při silném dešti spadlo, nestačila pojmout kanalizace a část vody zaplavila i administrativní část sportovně relaxačního centra Aquapalace Praha. Dostala se do kanceláří, které jsou v suterénu objektu a přivolaní hasiči ji odčerpali.

Prostory Vodního světa ani jiné části související s provozem aquaparku nebyly záplavou zasaženy a provoz Aquapalace Praha nebyl ohrožen.

Aquapark byl ve čtvrtek ráno otevřen v 10 hodin podle standardní otevírací doby a funguje dle běžného provozu. „Zákazníci se koupou už od rána a nejsou žádným způsobem omezeni při svých radovánkách. V kancelářích se uklízí škody, které voda napáchala a prostory se vysouší. Škody se teprve sčítají,“ řekl ve čtvrtek generální ředitel Aquapalace Praha Radek Steinhaizl s tím, že jde o škody na materiálním vybavení kanceláří.

Zaměstnanci Aquapalace Praha pracují v plném počtu dle směn platných při běžném provozu aquaparku.

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem v Česku. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Aquapalace Praha, obchodní zóna Průhonice – Čestlice; www.aquapalace.cz

Kontakt pro média
Ondřej Těšínský, ondrej.tesinsky@approach-comm.cz, 775 081 401
Michaela Kokotková, kokotkova@aquapalace.cz, 739 341 032

Sobota
Kalendář akcí více
26.05.2018