Open Source Sofware

Strašidelný Halloween oslavili návštěvníci Aquapalace Praha s Leošem Marešem - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Strašidelný Halloween oslavili návštěvníci Aquapalace Praha s Leošem Marešem

Čtvrtek
5
lis 2009

Ohňovou show, vystoupení kouzelníka a taneční skupiny, aquazorbing nebo strašidelné vlnobití zažilo ve čtvrtek 5. listopadu několik set návštěvníků Aquapalace Praha v Čestlicích na Halloweenské party s Leošem Marešem.

Palác pokladů byl tentokrát vyzdoben desítkami dýňových masek, balónků a lampionů a nechyběl ani zábavný program. Neuvěřitelné triky předvedl kouzelník Martin Boháč a opravdové horko bylo návštěvníkům při ohňové show skupiny Infinitos. Zájemci mohli vyzkoušet také chození po vodě. Na akci byly zdarma k dispozici tři vzduchové aquazorbingové koule, v nichž svoji rovnováhu otestovali jak děti, tak starší návštěvníci.

Pro všechny, co se ve čtvrtek večer přišli do Aquapalace Praha vykoupat, byly připraveny i pěkné ceny. Soutěžilo se například o nejstrašidelnější obrázek namalovaný na tělo nebo v lovení jablek z lavóru.

Šlo o tradiční halloweenskou hru Bobbing for apples. Do lavóru jsme vložili několik jablek a soutěžící je museli vytáhnout, aniž by se jich dotkli rukama. Museli použít pouze ústa,“ uvedl generální ředitel Aquapalace Praha Radek Steinhaizl.

Celou akci moderoval nejžádanější český moderátor Leoš Mareš.

Další akce v Aquapalace Praha:

Sobota 07.11. Dětská Aqualympiáda
Sobota 14.11. Miss Natura (koupání bez plavek s vyhlášením nej dívky večera)
Sobota 21.11. Odpoledne plné kouzel
Čtvrtek 26. a pátek 27. 11. Dny ruské kuchyně
Sobota 28. 11. Koupání při svíčkách
V listopadu platí speciální cenová nabídka Happy Monday. Za celodenní pondělní pobyt ve Vodním světě Aquapalace Praha zaplatí dospělá osoba jen 360 korun, děti do 150 centimetrů 190 korun a rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti do 150 centimetrů činí pouhých 750 korun.

Během listopadu navíc získáte k vyhlazujícímu ošetření SMOOTH v oddělení spa dárek v hodnotě 300 korun.

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem v Česku. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Aquapalace Praha, obchodní zóna Průhonice – Čestlice; www.aquapalace.cz

Kontakt pro média
Ondřej Těšínský, ondrej.tesinsky@approach-comm.cz, 775 081 401
Barbora Frydrychová, frydrychova@aquapalace.cz, 739 341 035

Sobota
Kalendář akcí více
26.05.2018