Open Source Sofware

Sagvan Tofi rozpálí dámy na Ladies Night v Aquapalace Praha - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Sagvan Tofi rozpálí dámy na Ladies Night v Aquapalace Praha

Úterý
15
zář 2009

Ve čtvrtek 22. října 2009 od 19. hodin se v největším aquapaku v Česku v Praze Čestlicích koná akce (nejen) pro všechny ženy a dívky. Během Ladies Night, kterou bude moderovat Leoš Mareš, vystoupí mužský sex symbol Sagvan Tofi, taneční skupina, barmanský mistr Marcel Talpan a nebude chybět ani módní přehlídka dámských plavek TricoLine. Slečny a dámy mají 50% slevu na vstupném.

„Na jedinečný večírek v čestlickém aquaparku je pro ženy vstup 1+1 ZDARMA, kdy jedna dáma zaplatí plné vstupné a druhá má vstup zdarma. Navíc dostanou všechny návštěvnice dárkovou tašku,“ upřesnil generální ředitel Aquapalace Praha Ing. Radek Steinhaizl.

Po celou dobu bude probíhat prezentace tamního oddělení spa. Maséři a kosmetičky představí široký výběr relaxačních procedur a masáží, z nichž některé budou moci návštěvnice vyzkoušet zdarma ihned, nebo se slevou od 26. října do 1. listopadu v průběhu připravovaného Wellness týdne v Aquapalace Praha.

Vítěz/ka tomboly navíc vyhraje voucher na speciální proceduru Rassoul, Balneoterapii, nebo do Vodního světa čestlického sportovně-relaxačního areálu.

V říjnu i listopadu navíc platí speciální cenová nabídka Happy Monday. Za celodenní pondělní pobyt ve Vodním světě Aquapalace Praha zaplatí dospělá osoba jen 360 korun, děti do 150 centimetrů 190 korun a rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti do 150 centimetrů činí pouhých 750 korun.

Do konce října navíc získáte ke kosmetickému ošetření Thalgogive v oddělení spa dárek v hodnotě 300 korun, po celý listopad se tato akce vztahuje na vyhlazující ošetření SMOOTH.

Další akce v Aquapalace Praha:

Sobota 24.10. Cirkus v Aquapalace
Pondělí 26.11. až neděle 1.11. Wellness týden
Čtvrtek 29.10. a pátek 30.10. Dny středozemní kuchyně
Sobota 31.10. Koupání při svíčkách
Čtvrtek 05.11. Halloweenská party s Leošem Marešem
Sobota 07.11. Dětská Aqualympiáda
Sobota 14.11. Miss Natura (koupání bez plavek s vyhlášením nej dívky večera)
Sobota 21.11. Odpoledne plné kouzel
Čtvrtek 26. a pátek 27. 11. Dny ruské kuchyně
Sobota 28. 11. Koupání při svíčkách

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem v Česku. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Aquapalace Praha, obchodní zóna Průhonice – Čestlice; www.aquapalace.cz

Kontakt pro média
Ondřej Těšínský, ondrej.tesinsky@approach-comm.cz, 775 081 401
Barbora Frydrychová, frydrychova@aquapalace.cz, 739 341 035

Sobota
Kalendář akcí více
26.05.2018