Open Source Sofware

Říjen plný dobrodružství v Aquapalace Praha - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Říjen plný dobrodružství v Aquapalace Praha

Čtvrtek
1
říj 2009

Přijďte zahnat podzimní chmury do největšího aquaparku v Česku! V říjnu si tam užijete spoustu zábavy. Čeká vás jedinečná Ladies Night s Leošem Marešem, Pirátské přepadení, cirkusová show, koupání i saunování při svíčkách a navíc od 26. 10. do 1. 11. můžete využít zvýhodněných cen v Aquapalace Praha v rámci speciálního Wellnes týdne.

Po letní pauze začínají v Aquapalace Praha opět pravidelné zábavné programy pro děti, a to každé úterý, středu a čtvrtek od 16. do 19. hodin a o víkendu od 14. do 18. hodin. Malé návštěvníky tu čeká spousta zábavných soutěží a ve všední dny navíc i oblíbené animační programy.

V sobotu 3. října čestlický aquapark přepadnou piráti! Od 14. do 18. si s nimi na akci Pirátské přepadení můžete přijít zajezdit na pirátské lodi nebo jim zkusit pomoct najít ztracený poklad. Večer od 20. do 23:30 hodin si navíc v Aquapalace Praha můžete užít prodloužené Saunování při svíčkách, kde za doprovodu relaxační hudby můžete zkusit některý z mnoha speciálních saunových ceremoniálů. Na akci bude speciální snížené vstupné do Vodního světa i saun.

Ve čtvrtek 22. října od 19. do 21:30 hodin se v největším aquaparku v Česku uskuteční Ladies Night s Leošem Marešem. Na jedinečném večírku, kam budou mít slečny a paní speciální vstupné 1+1 zdarma (tj. jedna dáma zaplatí plnohodnotné vstupné, druhá bude mít vstup zdarma), nebude chybět módní přehlídka, skvělá zábava, výborná hudba ani osvěžující drinky. (Podrobně budeme o akci informovat samostatnou tiskovou zprávou).

V sobotu 24. října se přijďte podívat na Cirkus v Aquapalace. Do čestlického aquaparku přijedou klauni a žongléři, kteří předvedou své nejzábavnější triky. I vy se od nich mezi 14. a 18. hodinou můžete něco přiučit!

V pondělí 26. října startuje v Aquapalace Praha podzimní Wellness týden. Až do 1. listopadu můžete využít služeb Vodního světa, saun, fitness i spa za zvýhodněné ceny a zúčastnit se speciálních akcí. (Podrobně budeme o akci informovat samostatnou tiskovou zprávou). Přijďte se v čase podzimních plýskanic ohřát do Aquapalace Praha a připravit se na zimu!

Teplé kraje a letní atmosféru si můžete připomenout od 29. do 30. října i díky akci Dny středozemní kuchyně, kdy si v restauracích čestlického sportovně-relaxačního centra můžete vybrat z nabídky exotických jídel.

Poslední říjnovou sobotu, 31. října, si můžete od 20. do 23:30 hodin ve Vodním světě Aquapalqce Praha užít romantiku během Koupání při svíčkách. Na akci bude speciální snížené vstupné do Vodního světa.

V říjnu navíc platí speciální cenová nabídka Happy Monday. Za celodenní pondělní pobyt ve Vodním světě Aquapalace Praha zaplatí dospělá osoba jen 360 korun, děti do 150 centimetrů 190 korun a rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti do 150 centimetrů činí pouhých 750 korun.

Po celý říjen navíc získáte ke kosmetickému ošetření Thalgogive v oddělení spa dárek v hodnotě 300 korun.

Připravujeme na listopad:
Čtvrtek 05.11. Halloweenská party s Leošem Marešem
Sobota 07.11. Dětská Aqualympiáda
Sobota 14.11. Miss Natura (koupání bez plavek s vyhlášením nej dívky večera)
Sobota 21.11. Odpoledne plné kouzel
Čtvrtek 26. a pátek 27. 11. Dny ruské kuchyně
Sobota 28. 11. Koupání při svíčkách

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem v Česku. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Aquapalace Praha, obchodní zóna Průhonice – Čestlice; www.aquapalace.cz

Kontakt pro média
Ondřej Těšínský, ondrej.tesinsky@approach-comm.cz, 775 081 401
Barbora Frydrychová, frydrychova@aquapalace.cz, 739 341 035

Středa
Kalendář akcí více
23.05.2018