Open Source Sofware

Prosinec plný oslav v Aquapalace Praha - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Prosinec plný oslav v Aquapalace Praha

Sobota
10
říj 2009

Mikuláš, čerti i andělé, vánoční barmanská show, francouzské kulinářské speciality i jedinečná předsilvestrovská party v plavkách – to vše vás čeká v prosinci v Aquapalace Praha, největším aquaparku v Česku.

Atmosféru blížících se Vánoc navodí v sobotu 5. prosince oblíbené Saunování při svíčkách. Od 20:00 do 23:30 hodin si můžete v Aquapalace Praha zkusit některý z mnoha saunových ceremoniálů za doprovodu relaxační hudby.

V neděli 6. prosince bude v čestlickém aquaparku na všechny děti čekat Mikuláš, čerti i andělé. Přijďte si s nimi zazpívat a zasoutěžit od 14:00 do 18:00 hodin na Mikulášskou párty. Čeká na vás spousta krásných cen a dárků.

V sobotu 12. 12. vám od 18:00 do 21:00 hodin koupání v Aquapalace Praha zpříjemní Vánoční Óčko barmanská show. Těšte se na skvělou hudbu, clasic show a fire show mistrů v míchání drinků a výborné osvěžující nápoje zdarma. Program bude obohacen o netradiční soutěže o zajímavé ceny.

Ve čtvrtek 17. a v pátek 18. prosince nastanou v restauracích čestlického sportovně-relaxačního centra Dny francouzské kuchyně. Můžete si pochutnat třeba na galské zeleninové polévce, roládě z vepřového masa s olivami, koláči s kuřecím masem a zeleninou nebo pečené makrele na pomerančích.

Jedině v Aquapalace Praha můžete připravit na příchod nového roku v plavkách. V sobotu 26. prosince od 19:00 do 23:00 hodin vás v čestlickém Vodním světě čeká Předsilvestrovská párty. Na aquapárty s výbornou muzikou a zábavným programem nesmíte chybět!

Navíc po celý prosinec dostanete k tělovému ošetření Indoceane v oddělení spa dárek v hodnotě 300 korun.

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem v Česku. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Aquapalace Praha, obchodní zóna Průhonice – Čestlice; www.aquapalace.cz

Kontakt pro média

Michal Švarc, michal.svarc@approach-comm.cz, 733 534 539
Barbora Frydrychová, frydrychova@aquapalace.cz, 739 341 035

Středa
Kalendář akcí více
23.05.2018