Open Source Sofware

Přivítejte léto na Barbecue party v Aquapalace Praha - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Přivítejte léto na Barbecue party v Aquapalace Praha

Pondělí
15
čen 2009

Praha, 15. června 2009 – Grilované speciality ZDARMA, barmanská a bubenická show a spousta zábavy čeká návštěvníky největšího aquaparku v Česku v neděli 28. června na voňavé Barbecue Party s Leošem Marešem.

„Letní prázdniny chceme přivítat stylově, a tak jsme pro naše zákazníky připravili další speciální akci. Ve venkovní zóně našeho aquaparku budeme tentokrát připravovat grilované pochoutky,“ slibuje ředitel Aquapalace Praha Radek Steinhaizl.

Večírek plný dobrého jídla a pití startuje 28. června v 17 hodin a bude se i na co koukat. Během večera, kterým bude provázet Leoš Mareš, návštěvníky čeká bubenická show, taneční vystoupení skupiny Last minute originality crew nebo exhibice Barmana roku 2007 Marcela Talpana.

Prvních 700 návštěvníků dostane u vstupu do Aquapalace poukaz na jednu porci grilovaných dobrot včetně pečiva a ochucovadel, a další pochoutky bude moci vyhrát v zábavných soutěžích a tombole. Rozdávat se budou i Malibu drinky a také nápoje namíchané přímo nejlepším barmanem v Česku, který předvede jedinečnou show s otevřeným ohněm. Akce se koná za každého počasí.

Největší aquapark v Česku, který v květnu oslavil své první narozeniny, naděluje svým zákazníkům dárek v podobě výrazné slevy vstupného. Díky programu Štastná rodinka získají rodiny s dětmi při vstupu slevu až 800 korun. Tato sleva se vztahuje na všechny skupiny se dvěma dospělými a jedním až třemi dětmi. V Aquapalace tedy nyní ušetří nejen maminky a tatínkové, ale i babičky, dědečkové, dvě kamarádky či kamarádi, kteří se přijdou se svými ratolestmi vykoupat. Výrazně se mění také celodenní vstupné pro jednotlivce, kdy za cenu 4 hodin může být návštěvník ve Vodním světě již celý den, tj. 12 hodin.

Ve slunných dnech je zákazníkům k dispozici i venkovní areál Aquapalace s divokou řekou, bazénem s vířivými lavicemi a masážní sprchou, vodním barem nebo dětským brouzdalištěm.

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem v Česku. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Aquapalace Praha, obchodní zóna Průhonice – Čestlice; www.aquapalace.cz

Kontakt pro média
Ondřej Těšínský, ondrej.tesinsky@approach-comm.cz, 775 081 401
Michaela Kokotková, kokotkova@aquapalace.cz, 739 341 032

Středa
Kalendář akcí více
23.05.2018