Open Source Sofware

Oslavte Halloween s Leošem Marešem v Aquapalace Praha - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Oslavte Halloween s Leošem Marešem v Aquapalace Praha

Čtvrtek
5
lis 2009

Ve čtvrtek 5. listopadu od 19. hodin se v největším aquapaku v Česku v Praze Čestlicích koná pravá Halloweenská párty. Přijďte se vykoupat a užít si strašidelnou atmosféru v Paláci pokladů plném dýňových masek, svíček, balónků a lampionů. Čekají vás tradiční americké soutěže o sladké ceny, strašidelné vlnobití, aquazorbing, vystoupení kouzelníka, ohňová show a nejpopulárnější český moderátor Leoš Mareš.

Tentokrát jsme pro návštěvníky připravili akci inspirovanou svátkem Halloween, který slaví americké děti tak, že se převlékají do strašidelných kostýmů a chodí koledovat o sladkosti. I náš Vodní svět se na jeden večer změní v místo plné kouzel a záhad, odkud si stateční a soutěživí návštěvníci mohou něco dobrého odnést,“ řekl ředitel Aquapalace Praha Radek Steinhaizl.

Ve speciálně vyzdobeném Paláci pokladů s vrakem pirátské lodi se můžete těšit například na kouzelnické vystoupení, halloweenskou taneční show, fire show, soutěž ve vykrajování dýní, v malování na tělo o nejstrašidelnější obrázek nebo strašidelné vlnobití v bazénu.

Návštěvníci si budou moci zahrát i tradiční halloweenskou hru Lov jablek neboli Bobbing for apples. Do lavóru nebo bazénku s vodou vložíme několik jablek a soutěžící je budou muset vytáhnout, aniž by se jich dotkli rukama. Budou moci použít pouze ústa,“ prozradil Steinhaizl.

Během Halloweenské party nebude v čestlickém aquaparku chybět ani obrovská plastová koule na aquazorbing, v níž si můžete vyzkoušet chůzi po vodě. Celou akci moderuje moderátorská hvězda Česko-Slovenské SuperStar Leoš Mareš. 

Další akce v Aquapalace Praha:

Sobota 07.11. Dětská Aqualympiáda
Sobota 14.11. Miss Natura (koupání bez plavek s vyhlášením nej dívky večera)
Sobota 21.11. Odpoledne plné kouzel
Čtvrtek 26. a pátek 27. 11. Dny ruské kuchyně
Sobota 28. 11. Koupání při svíčkách

V listopadu platí speciální cenová nabídka Happy Monday. Za celodenní pondělní pobyt ve Vodním světě Aquapalace Praha zaplatí dospělá osoba jen 360 korun, děti do 150 centimetrů 190 korun a rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti do 150 centimetrů činí pouhých 750 korun.

Během listopadu navíc získáte k vyhlazujícímu ošetření SMOOTH v oddělení spa dárek v hodnotě 300 korun.

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem v Česku. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Aquapalace Praha, obchodní zóna Průhonice – Čestlice; www.aquapalace.cz

Kontakt pro média
Ondřej Těšínský, ondrej.tesinsky@approach-comm.cz, 775 081 401
Barbora Frydrychová, frydrychova@aquapalace.cz, 739 341 035

Středa
Kalendář akcí více
23.05.2018